آشپزخانه بلک سسمی

سفر به چین علاوه بر اینکه دیدنی های تاریخی زیادی دارد گردشگران تور چین می توانند انواع غذا های چینی را که در جهان مشهور می باشد را امتحان نمایند و از آن نهایت لذت را ببرند. از غذا ها و نوشیدنی های هتل گرفته تا انواع رستوران ها ، غذا های خیابانی از تفریحات و سرگرمی های سفر به چین به شمار می رود البته اگر از آن دسته از آدم هایی هستید که از خوردن غذا های جدید لذت می برید و هراسی تدارید بهترین گرینه و سرگرمی می باشد. در این قسمت می خواهیم یک رستوران خوب و با غذا های خوشمزه و با کیفیت به نام آشپزخانه بلک سسمی را معرفی کنیم که از رفتن به این رستوران و امتحان کردن غذا های سنتی چینی به هیچ عنوان پشیمان نمی شوید.
آشپزخانه بلک سسمی جز یکی از پنج رستوران های خوب و معروف چین به شمار می رود که به جرات می توان گفت اکثر گردشگران تور چین برای یک بار هم که شده غذا های این رستوران را تجربه کرده اند و بیش تر تور لیدر ها به گردشگران این رستوران را پیشنهاد می دهند. آشپزخانه بلک سسمی غذا های خود را از تازه ترین و بهترین مواد اولیه طبخ می کند و جالب تر از همه چیز ، منوی این رستوران همه روزه تغییر می کند و مشتریان خود را سورپرایز می کند.پیشنهاد لحظه آخر به شما ، میل کردن خوراک سبزیجات با گوشت که یکی از پر طرفدار ترین و خوشمزه ترین غذا های این رستوران به شمار می رود و از همه مهم تر با ذائقه ایرانیان بیش تر جور در می آید.
آشپزخانه بلک سسمی همه روزه از ساعت 12 الی 23 آماده پذیرایی مشتریان به صرف نهار ، عصرانه ، شام و انواع نوشیدنی ها نیز می باشد.
شماره تماس رستوران : 13691474408

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آشپزخانه بلک سسمی

موژان 3 مهر 97
3
با این که آشپزخانه بلک سسمی یکی از بهترین رستوران های چین محسوب می شود اما با سلیقه ما ایرانیا جور در نمیاد و ما این نوع غذا ها نمی پسندیم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر