بهترین شهر های جهان برای زندگی

شهر ملبورن استرالیا سرانجام پس از هفت سال صدر نشین بهترین شهر های جهان برای زندگی جای خود را به وین داد.در ادامه کاربران عزیز را با بهترین شهر های جهان برای زندگی بیش تر آشنا خواهیم کرد.
گردشگران تور لحظه آخری بدانند ، امسال شهر وین اتریش با نمره ی 99.1 درصد ، تنها با 0.7 درصد بیش تر از شهر ملبورن صدر جدول بهترین شهر های جهان را از آن خود کرده است.
این فهرست بر اساس خدمات سلامتی و بهداشتی ، محیط زیست و فرهنگ ، زیر ساخت ها و سطح آموزش بین 140 شهر بزرگ در جهان رتبه بندی گردید.
شهر های توکیو و اوزاکا در ژاپن اکنون توانسته رتبه هفتم و سوم را از آن خود کرده است.هر دو شهر بالا ترین شهر های جهان را مدیون کاهش جنایت و جرم و بهبود سیستم حمل و نقل می باشد.
شهر اوزاکا در 6 ماه گذشته توانسته 6 رتبه صعود و خود را به رتبه ی سوم برساند.
امروزه اختلاف بین این دو شهر 0.7 درصد می باشد.نمرات شهر اوزاکا در زمینه ی کاهش مداوم در میزان جنایت و جرم و در دسترس بودن سیستم حمل و نقل باعث شده نمره ی آن بهبود یابد.
هلسینکی و هامبورگ در رتبه دهم و نهم فهرست در سال گذشته بودند و اکنون دیگر در فهرست 10 شهر برتر جای ندارند.رتبه نهم امسال به شهر کپنهاگن دانمارک با نمره 96.8 درصد قرار گرفته و تنها شهر اروپایی است که توانسته در میان ده شهر برتر قرار گیرد.گردشگران تور استرالیا بدانند ، این شهر که صدر این فهرست را از دست داده اما سه شهر آن در میان این ده شهر قرار دارد.
شهر های آدلاید با 96.6 درصد و سیدنی با 97.4 درصد بعد از ملبورن در رتبه های دهم و پنجم این فهرست قرار گرفته اند.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما