موزه هنری به سبک پست امپرسیونیسم

موزه روسنگارت در واقع یک موزه هنری به سبک پست امپرسیونیسم می باشد که در شهر لوسرن واقع در کشور سوئیس قرار دارد، در این نوشته قصد داریم این موزه هنری به سبک پست امپرسیونیسم را به گردشگران تور لوسرن و کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم به همین جهت چنانچه از علاقمندان به شناخت موزه روسنگارت هستید در ادامه با تیم لحظه آخر همراه باشید.
پست امرسیونیسم یکی از سبک های خاص هنری می باشد و هنرمندان این سبک آثاری بسیار زیبا از تلفیق هنر و هیجان درونی خلق می کنند، باید بدانید که موزه هنری به سبک پست امپرسیونیسم مملوء از آثار بسیار زیبا می باشد.
آنجلا روسنگارت یکی از علاقمندان و طرفداران سبک پست امپراسیونیسم بود و به سبب این علاقه تصمیم گرفت خانه پدری خود را به موزه هنر نوین لوسرن با موزه روسنگارت تبدیل کند، در این موزه هنری آثار بسیاری از هنرمندان برجسته نظیر پابلو پیکاسو، براک، پله کله، سزان، کاندینسکی، میره، شاگال و غیره وجود دارد.
خوب است بدانید که بالغ بر 120 نمونه از آثار هنرمند پله کله در این موزه به نمایش گذاشته شده اند و بازدیدکنندگان این موزه می توانند با دیدن نقاشی های این هنرمند روند پیشرفت وی را مشاهده کنند، همچنین لازم به ذکر می باشد که اغلب آثاری که از پابلو پیکاسو در این موزه وجود دارند پس سال 1938 طراحی شده اند.فضای ساده و دیوار های بزرگ این موزه که مملوء از نقاشی های بسیار زیبا می باشد و سادگی دیوار های جلوه ویژه تری به نقاشی ها بخشیده است، اگر از علاقمندان به نقاشی و سبک هنری پست امپراسیونیسم هستید بازدید از موزه نوین شهر لوسرن را در سفر خود با تور لوسرن فراموش نکنید.
گردشگران تور لوسرن باید بدانند که به هنگام بازدید از این موزه علاوه بر مشاهده از آثار هنرمندان برتر جهان تا حد زیادی با سبک پست امپرسیونیسم آشنا خواهید شد.
لازم به ذکر است که ساعت کاری این موزه همه روزه از 11 صبح تا 5 عصر می باشد.
آدرس: Pilatusstrasse 10, 6003 Lausanne, Switzerland
سایت موزه روسنگارت: www.rosengart.ch

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز موزه هنری به سبک پست امپرسیونیسم
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
حسن بحری مبصر 2 دی 1397
3
مشهد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری