امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به بازار های شناور در بانکوک

بازار های شناور در بانکوک

بازار ها و مراکز خرید یکی از اصلی ترین دلایل سفر افراد به نقاط مختلف در جهان می باشند، امروزه در برخی از شهر ها بازار های شناور وجود دارد، شهر بانکوک واقع در کشور تایلند دارای بازار های شناور بسیاری می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر با ما همراه باشید تا به بررسی بازار های شناور در بانکوک بپردازیم.
 
 
بازار شناور دامنوئن سادواک: یکی از بازار های شناور در بانکوک بازار Demoen Saduak می باشد. این بازار که یکی از قدیمی ترین بازار های شناور در این شهر بوده از محبوبیت بسیاری در بین گردشگران تور بانکوک برخوردار است. این بازار در فاصله 100 کیلومتر از شهر بانکوک قرار گرفته است. از اجناسی که در این بازار عرضه می شوند می توان به انواع میوه و سبزیجات، عروسک و کیف و کفش دست دوز اشاره کرد. قیمت اجناس موجود در این بازار مناسب بوده و همچنین لازم است بدانید که کلیه برند های موجود در این بازار تقلبی می باشند. در نزدیکی این بازار رستوران های بسیاری وجود دارد که سوپ نودل و سایر غذا های محلی این کشور را برای گردشگران سرو می کنند. 
 
 
بازار شناور بانگ خو ویانگ: بازار شناور Bang Khu Wiang بر خلاف دیگر بازار های شناور موجود در شهر بانکوک، خلوت بوده و از محبوبیت کمی در بین گردشگران تور تایلند برخوردار است. خلوت بودن این بازار دلیل بر زیبا نبودن آن نیست. گردشگران برای رسیدن به بازار بانگ خو ویانگ می توانند از تاکسی و قایق نیز استفاده کنند. در این بازار نیز می توانید اجناسی مانند صنایع دستی، سوغاتی های سنتی شهر، سبزیجات، حبوبات و میوه را تهیه کنید. مناظر موجود در اطراف این بازار، زیبایی آن را دو چندان کرده اند.
 
 
بازار شناور آمفوا: از دیگر بازار های شناور در بانکوک می توان به بازار Amphawa اشاره کرد که یکی از شلوغ ترین بازار ها در این شهر محسوب می شود، این بازار در فاصله 50 کیلومتری از شهر بانکوک واقع شده است. گردشگران تور بانکوک می توانند در این بازار مشغول به صرف غذا های سنتی تایلند شوند. تنوع اجناس عرضه شده در این بازار بالا بوده و اجناس مختلفی را می توان تهیه کرد. در اطراف این بازار رستوران های بسیاری وجود دارد که غذا های خوش طعم و باکیفیت بین المللی را برای گردشگران سرو می کنند.
 
 
بازار شناور بانگ نام پئونگ: این بازار را می توان کوچک ترین بازار شناور در شهر بانکوک دانست. بازار بانگ نام پئونگ مانند سایر بازار های شناور موجود در این شهر شلوغ نبوده و تعداد فروشندگان آن اندک است. به طور کلی بازار Bang Nam Pheung از چندین قایق کوچک در کنار رودخانه تشکیل شده است. این بازار در رودخانه ریه سبز واقع در روستایی به همین نام قرار گرفته است. از دلایل محبوبیت این بازار در بین گردشگران تور لحظه آخری می توان غذا های محلی موجود در آن اشاره کرد.
 
 
بازار شناور Khlong Lat Mayom: از دیگر بازار های شناور در بانکوک می توان به این بازار اشاره کرد که در فاصله 12 کیلومتری از شهر بانکوک قرار گرفته است. نزدیکی این بازار به شهر باعث محبوبیت و شلوغی آن شده است. از اجناسی که در این بازار عرضه می شوند می توان به زیورآلات سنتی و دست ساز، غذا های دریایی و سبزیجات اشاره کرد. همچنین در اطراف این بازار مغازه های بسیاری وجود دارند که اجناس با کیفیتی را عرضه می کنند. در نزدیکی این بازار مکان های تفریحی بسیاری وجود دارد، همچنین بازدید از مناظر زیبای طبیعی موجود در اطراف بازار Khlong Lat Mayom خالی از لطف نیست.

نظرات مردم درباره بازار های شناور در بانکوک

سها زمانی 6 بهمن 97
2
دوستان دقت کنید که اگر می خواین به بازار های شناور در بانکوک برید حتما صبح ها برین چون مدت زمانی که بازن زیاد نیست کلن 6 ساعته حدودا. ظهر هم که میشه کمپلت تعطیل می کنن. من یه بار خودم رفتم به دره بسته خوردم :))
پریسا 27 دی 97
2
چقدر بازار های شناور در بانکوک قشنگن. کاش می شد برم
درج نظر