امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به قدیمی ترین محله های پکن

قدیمی ترین محله های پکن

شهر پکن واقع در کشور چین، یکی از شهر های باستانی و قدیمی در این کشور می باشد. امروزه این شهر پیشرفت چشمگیری داشته است، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از جاذبه های بسیار تفریحی و دیدنی این شهر به کشور چین سفر کنند. در این شهر محله های بسیاری وجود دارد، برخی از محله های قدیمی این شهر در بین گردشگران تور پکن از محبوبیت بیشتری برخوردار است. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با قدیمی ترین محله های پکن در اختیار شما قرار دهیم.
 
 
محله دا جا لان یکی از قدیمی ترین محله های پکن محسوب می شود. در این محله کوچک و قدیمی فروشگاه ها و رستوران های بسیار متنوعی وجود دارد. گردشگران تور پکن لازم است بدانند که این محله نیز مانند سایر نقاط شهر پکن امروزه تغییراتی کرده است اما هنوز هم آثاری از گذشته و فرهنگ سنتی شهر پکن در آن قابل مشاهده است. یکی از بازار های محبوب در این محله بازار تیان مو فی جا بوده که در واقع بازار چای می باشد.
 
 
یکی دیگر از قدیمی ترین محله های پکن را می توان محله نانشی دانست. گردشگران تور چین در این محله می توانند به بازدید از معابد بسیاری مانند معبد خدای شهر، معبد داجینگ لو بایون و معبد ون مایو بروند. همچنین در این محله بسیار زیبا بازار های مختلفی مانند بازار پرنده، گل و عتیقه وجود دارد. یکی دیگر مکان های محبوب در محله نانشی را می توان چایخانه آن دانست، این چایخانه در کنار دریاچه مصنوعی موجود در این محله قرار گرفته است.
 
 
محله هوتونگ از دیگر مناطق قدیمی در شهر پکن می باشد. گردشگران تور پکن در این منطقه می توانند آثار بسیاری از فرهنگ قدیمی و سنتی کشور چین را مشاهده کنند. جالب از بدانید که تاریخچه به وجود آمدن این منطقه به دوران حکومت مغول ها در چین باز می گردد. خیابان های موجود در این محله بسیار باریک بوده و برای رفت و آمد در محله هوتونگ لازم است از درشکه استفاده کنید. از مناطق دیدنی محبوب در این محله می توان به دریاچه هوهای اشاره کرد.

نظرات مردم درباره قدیمی ترین محله های پکن

سیامک 30 دی 97
2
قدیمی ترین محله های پکن خیلی زیبا هستن. معماریشون واقعا ستودنیه
المیرا 30 آبان 97
0
تک تک قدیمی ترین محله های پکن زیبا و دیدنی هستند خدایی
درج نظر