امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به شهری در تصرف مردگان

شهری در تصرف مردگان

در بخش های شمالی کشور روسیه یک روستای عجیب و رازآلود وجود دارد که تعجب بسیاری از توریست ها را برانگیخته است. شهری در تصرف مردگان نامی است که به این منطقه اطلاق شده است. برای این که آشنایی بیشتری با "شهری در تصرف مردگان" پیدا کنید، در این بخش از سایت لحظه آخر ما را همراهی کنید.
شهری در تصرف مردگان در واقع یک قبرستان بسیار قدیمی است که در روستای درگوس واقع شده است، اما نکته ای که این گورستان را عجیب و خاص کرده، ظاهر آن می باشد. قدمت این قبرستان به قرن چهارده میلادی باز می گردد و ساکنان منطقه که در ارتفاعات زندگی می کردند، به دلیل قیمت بالای زمین های اطراف، ناچار بودند که مردگان خود را در دره ای حوالی محل زندگیشان دفن کنند. هنوز هم با وجود گذشت سال های طولانی، استخوان ها و جمجمه هایی در این گورستان وجود دارد و گردشگرانی که با تور روسیه از این منطقه دیدن می کنند، می توانند از نزدیک شاهد آن ها باشند.
حدود 100 قبر در این مکان وجود دارد که ظاهر آن ها شبیه به دخمه و خانه های کوچکی به رنگ سفید می باشد و همین امر تعجب گردشگران تور روسیه را بر می انگیزد. این دخمه های سنگی سقفی پلکانی دارند و در واقع مردگان را در شیارهایی در بخش دیواره آن قرار می دادند. هر خانواده در این شهر مردگان بک دخمه اختصاصی داشت و تعداد شیارها نشان دهنده جمعیت هر خانواده بود. ساکنان منطقه بر این باور بودند که شخص فوت شده بلافاصله بعد از مرگ، زندگی دیگری را شروع می کند و برای این منظور باید از روی یک رودخانه رد شود، به همین دلیل او را با تمامی لوازم شخصی و لباس هایش در این دخمه ها دفن می کردند و حتی یک قایق چوبی نیز در کنار این قبرها قرار می دادند. 

نظرات مردم درباره شهری در تصرف مردگان

کمانی 30 آبان 97
0
خیلی علاقه مند شدم شهری در تصرف مردگان رو ببینم
درج نظر