امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به هتل 7 ستاره با 70 رنگ

هتل 7 ستاره با 70 رنگ

برج العرب، معروف به هتل 7 ستاره با 70 رنگ که با رولزرویس به اسقبال مسافرانش می رود. در ادامه با این هتل 7 ستاره با 70 رنگ بیشتر آشنا می شویم. دبی، یکی از مقاصد گردشگری لوکس در دنیا است که باعث شده همواره مورد توجه افراد ثروتمند و مشهور باشد. عرب ها اشتیاق زیادی به زندگی لوکس داشته و به لطف این اشتیاق، در این شهر هتل های لوکس زیادی وجود دارد که یکی از آن ها برج العرب است.
برج العرب، معروف به هتل 7 ستاره با 70 رنگ که با رولزرویس به اسقبال مسافرانش می رود. در ادامه با این هتل 7 ستاره با 70 رنگ بیشتر آشنا می شویم.
 
 
هتل های لوکس جهان
 
 

برج العرب


دبی، یکی از مقاصد گردشگری لوکس در دنیا است که باعث شده همواره مورد توجه افراد ثروتمند و مشهور باشد. عرب ها اشتیاق زیادی به زندگی لوکس داشته و به لطف این اشتیاق، در این شهر هتل های لوکس زیادی وجود دارد که یکی از آن ها برج العرب است.
 
 
هتل برج العرب
 
 
برج العرب جزء برترین هتل های 7 ستاره دنیا است که ساختن آن، نزدیک به 5 سال به طول انجامید و هنگامی که در سال 1999 افتتاح شد سر و صدای زیادی به پا کرد. جالب است بدانید برای ساخت این هتل، بیش از یک میلیارد دلار هزینه شد. در برج العرب، 202 سوئیت وجود دارد که از قیمت پایه هزار و چهارصد دلار شروع شده و قیمت تمام شده بستگی به امکانات درخواستی مسافران دارد. لازم به ذکر است دلیل گذاشتن نام هتلی با 70 رنگ بر روی برج العرب، متفاوت بودن دکوراسیون و نمای هر اتاق است تا هر مسافر طبق سلیقه خود اتاق مورد نظر را انتخاب کند.
 
 
برج العرب
 
 
در برج العرب، بیش از هزار خدمتکار وجود دارد که برای ارائه خدمات مناسب، از تمرین های سختی گذشته اند. هر بار که شخصی از اتاق خود خارج می شود، تعدادی از این خدمتکاران علاوه بر نظافت کامل اتاق، سرویس بشقاب ها و تنقلات جدید که با برگ طلا تزئین شده اند را بر روی میز اتاق قرار می دهند تا گردشگران تور دبی هنگام بازگشت، از این تنقلات خوشمزه لذت ببرد.
 
 
هتل های برتر دنیا
 

یکی از عجیب ترین نکاتی که در مورد برج العرب وجود دارد این است که گردشگران تور امارات نمی توانند از قسمت پشتی برج عکس بگیرند زیرا عکاسی از این قسمت ممنوع بوده و جرایم سنگینی هم به دنبال دارد. دلیل این اتفاق این است که عرب ها برای ساخت این برج، از برجسته ترین معماران مسیحی استفاده کردند و این معماران، با نهایت هوش و خلاقیت خود، توانستند این برج را طوری طراحی کنند که از نمای پشت، شبیه به صلیب باشد.
 
 
هتل های برتر دنیا

نظرات مردم درباره هتل 7 ستاره با 70 رنگ

یانیک 31 تیر 97
5
واقعا صفت و لفظ خوبیه هتل 7 ستاره با 70 رنگ من که خیلی خوشم اومد
درج نظر