برترین تفریحات هند

کشور هند یکی از عجیب ترین و زیبا ترین کشور های جهان محسوب می ‏شود. در سال های اخیر این کشور مورد توجه تعداد زیادی از گردشگران ‏ایرانی قرار گرفته است و به همین جهت قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی ‏در رابطه با برترین تفریحات هند در اختیار گردشگران تور هند و همچنین ‏کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم در ادامه با ما همراه شوید تا با برترین ‏تفریحات هند آشنا شوید.
قایق سواری بر روی رودخانه گنگ یکی از برترین تفریحات هند محسوب ‏می شود گردشگران تور هند می توانند هنگام قایق سواری علاوه بر ‏تماشای مناظر اطراف، هندو هایی را که مشغول عبادت و راز و نیاز هستند ‏را دیده و با فرهنگ مردم کشور هند آشنا شوند. 
از دیگر تفریحات کشور هند می توان به شتر سواری در بیابان های ‏راجستان اشاره کرد اگر قصد سفر با تور هند را دارید گذراندن شب در ‏بیابان های راجستان را از دست ندهید، بی شک تماشای ستارگان و ‏خوردن دال و چاپاتی لحظات خوشی را برای شما رقم خواهد زد. 
باغ وحش های کشور هند بی همتا هستند چرا که در آن ها انواع گونه ‏های جانوری به خصوص ببر بنگال نگهداری می شود از معروف ترین باغ ‏وحش های این کشور می توان به پارک ملی رانتامبور و پارک ملی ‏ساندربنس اشاره کرد. 
یکی دیگر از برترین تفریحات هند شکم گردی در خیابان گالی پارانتا والی ‏می باشد. اگر از گردشگران علاقمند به غذا های محلی هستید می توانید ‏به خیابان گالی پارانتا والی بروید و در آن انواع غذا های محلی کشور هند ‏را نوش جان کنید. 
لازم به ذکر است که تقریباً در تمام طول سال فستیوال ها و ‏جشنواره هایی در هند برگزار می شود که گردشگران تور هند می توانند در ‏آن ها شرکت کرده و به تفریح و خوش گذرانی بپردازند. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور هند برایتان مفید واقع شود. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره برترین تفریحات هند

تبسم 7 تیر 97
4
برترین تفریحات هند کاخ ها ها و ساختمون های قدیمیش هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما