جزایر هاوایی زیباترین جزایر

مجمع الجزایر هاوایی که در میان آب های اقیانوس آرام واقع شده اند و همچنین به زیبا ترین جزایر دنیا شهرت دارند، پنجاهمین ایالت، از ایالات متحده آمریکا هستند. این جزایر که از جمله معروف ترین جاذبه های گردشگری در جهان هستند، سالانه میلیون ها توریست را از سراسر دنیا به خود جذب می کنند. به همین دلیل ما در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی درباره جزایر هاوایی زیباترین جزایر دنیا، در اختیار گردشگران و کاربران سایت قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

مرکز پنجاهمین ایالت متحده آمریکا یا همان مجمع الجزایر هاوایی، شهر هونولولو می باشد. از جمله معروف ترین و اصلی ترین جزایر هاوایی می توان به 8 جزیره مائویی (Maui)، مولوکای (Molokai)، کاهولاوی (Kahoolawe)، نیهاو (Niihau)، لانایی (Lanai)، هاوایی (Hawaii) و کائوایی (Kauai) اشاره کرد. گردشگران تور مکزیک جالب است بدانید جزیره هاوایی (Hawaii) با داشتن مساحتی حدود 8150 کیلو متر مربع، بزرگ ترین جزیره از جزایر هاوایی زیباترین جزایر دنیا می باشد و به همین دلیل است که به آن لقب جزیره بزرگ (بیگ آیلند) را داده اند. همچنین لازم به ذکر است که جزیره غیر مسکونی کاهولاوی (Kahoolawe) با وسعتی حدود 125 کیلو متر مربع، کوچک ترین جزیره از مجمع الجزایر هاوایی به شمار می رود.

دلیل این که مجمع الجزایر هاوایی، به زیبا ترین جزایر دنیا معروف شده اند را می توان داشتن آب و هوای بسیار مطلوب و معتدل و همچنین جاذبه های طبیعی گردشگری بکر و دیدنی دانست. از جمله این جاذبه ها می توان به طبیعت سرسبز، سواحل شگفت انگیزی همچون ماکنا، پواپو، لانیکای، آبشار های متعدد، پارک ملی آتشفشانی هاوایی، باغ های هاوایی با داشتن حدود 700 گونه گیاهی منحصر به فرد و غیره اشاره کرد.

گردشگران تور کانادا، شاید برایتان جالب باشد بدانید که جزیره هاوایی در قرن هجدهم میلادی و توسط اروپایی ها کشف شده است و اولین نفری که در سال 1788 وارد این جزیره شده است، جیمز کوک نام دارد. همچنین گردشگرانی که با تور استرالیا به جزایر هوایی سفر می کنند خوب است بدانند، امروزه حدود 66 گونه پرنده نادر و بی نظیر در آن زیست می کنند و به زیبایی های جزایر هاوایی زیباترین جزایر افزوده اند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره جزایر هاوایی زیباترین جزایر

بهرنگ 14 مرداد 97
1
خدایی جزایر هاوایی زیباترین جزایر دنیا هست زیباییش زبان زد عام و خاص هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما