معروف ترین بازار های دنیا


- بازار خیابان Myeongdong در سئول:
این خیابان از معروف ترین مکان های کره جنوبی می باشد. گردشگران تور کره جنوبی با مراجعه به این خیبابان می توانند از فروشگاه ها و مغازه های متنوع این منطقه خرید کنند. روزانه 2 میلیون مسافر به این خیابان مراجعه می کنند. در این منطقه 500 مرکز اقامتی و صد ها ساختمان تجاری و تعداد بسیار زیادی فروشگاه وجود دارد. همین امر سبب شده این خیابان به عنوان یکی از معروف ترین بازار های دنیا شناخته شود.

- بازار خیابان Arbat در مسکو:
این خیابان در گذشته و در قرن 19 میلادی به عنوان مکانی فرهنگی و هنری بوده است، اما امروزه به مهم ترین بازار روسیه تبدیل شده و مهم ترین مراکز خرید و فروشگاه های مسکو در این منطقه قرار دارند. گردشگران تور مسکو می توانند در این مکان لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنند.

- بازار خیابان Shinjuku واقع در شهر توکیو:
در این خیابان که طول آن 900 متر می باشد، انواع برند های محبوب بین المللی و بهترین مراکز خرید و رستوران ها در آن قرار دارند. گردشگران تور توکیو این مکان را محلی برای علاقمندان به مد می دانند.

- بازار خیابان Kufurstendamn در برلین:
در این خیابان مهم ترین مراکز خرید، معروف ترین هتل ها و رستوران ها حضور دارند، به همین دلیل این مکان در بین گردشگران تور برلین به عنوان معروف ترین بازار های دنیا شناخته می شود.

- بازار خیابان Cardamom Garden در سنگاپور:
این مکان در گذشته باغی به نام Cardomom Garden بوده، اما امروزه به خیابانی تبدیل شده که مهم ترین مراکز خرید سنگاپور در آن حضور دارند. قیمت اجناس در این خیابان بسیار مناسب بوده، همین امر سبب محبوبیت این بازار در میان گردشگران تور سنگاپور شده است.

- بازار خیابان Fifth Avenue در نیویورک:
در این خیابان می توانید از بزرگ ترین بازار طلا و جواهرات دیدن کنید. این بازار شامل مغازه های طلا فروشی بسیاری بوده که اجناس آنها در هیچ جای دیگری یافت نمی شوند. به همین علت این مکان به عنوان معروف ترین بازار های دنیا شناخته می شود.

- بازار مجموعه Underground City در کانادا:
این مکان در زیر زمین ساخته شده که شامل 2 هزار مغاره و فروشگاه متنوع می باشد. همچنین این مکان دارای تعداد بسیار زیادی رستوران و سینما می باشد.  مساحت Underground City در حدود 4.000.000 متر مربع می باشد، همچنین روزانه  500 هزار نفر به این مجموعه مراجعه می کنند.

- بازار خیابان Oxford در شهر لندن:
خیابان اکسفرد یکی از معروف ترین خیابان های لندن می باشد که در حدود 300 فروشگاه در این خیابان فعالیت دارند و اجناس متنوعی را به گردشگران ارائه می دهند. سالانه حدود 30 میلیون نفر برای خرید به این منطقه مراجعه می کنند.

- بازار خیابان Kartner Strasse در استرالیا:
این خیابان شامل بازاری بزرگ با فروشگاه های متنوع می باشد. اکثر برند های محبوب بین المللی در این منطقه فعالیت دارند. گردشگران تور استرالیا با مراجعه به این بازار می توانند اجناسی مطابق با مد روز دنیا را برای خود تهیه کنند.

- بازار خیابان The Avenue Des Champs در پاریس:
این خیابان به عنوان معروف ترین بازار مد و پوشاک شناخته می شود، به همین علت در لیست معروف ترین بازار های دنیا قرار گرفته است.
سالانه میلیون ها گردشگر برای خرید در این خیابان معروف تور پاریس را در برنامه سفر خود قرار می دهند. البته قیمت اجناس در این بازار کمی گران بوده، اما بازدید از آن خالی از لطف نیست.

امتیاز 5 از 5 | از بین 114 امتیاز دهنده به معروف ترین بازار های دنیا
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.