جذاب ترین تفریحات در کشتی کروز

📅 بروزرسانی : ۸ فروردین ۱۳۹۷ بازدید : 1008
پیش از این ذکر کردیم که سفر با تور کشتی کروز از محبوبیت بالایی برخوردار است و یکی از دلایل آن را برگزاری جذاب ترین تفریحات در کشتی کروز بیان کردیم، حال آن که سفر با تور کشتی کروز خود مزایا و مشخصاتی دارد که آن را برای گردشگران تور کشتی کروز جذاب نموده است. به طور مثال یکی از خصایص سفر با کشتی کروز می توان به این مورد اشاره کرد که در تور کشتی کروز مقصد همان مبدا است و در طول سفری چند روزه در سطح دریا، شما به چند مقصد گردشگری سفر می کنید اما اقامتگاهتان همان کشتی تفریحی است.
تا این جا با ویژگی هایی از تور کشتی کروز آشنا شدیم که ماهیت اصلی تور کشتی کروز را توصیف می کرد، اما باید بدانید کشتی های تفریحی به همان شکل اولیه باقی نماند و مسئولین برای رفاه و سرگرمی گردشگران تور کشتی کروز، امکاناتی در کشتی ها تعبیه کردند که بیش از پیش مورد توجه گردشگران قرار گرفته و باعث رونق هر چه بیشتر سفر با کشتی تفریحی شد.
در ادامه قصد داریم به جالب ترین تفریحات در کشتی کروز اشاره کنیم.
در کشتی های تفریحی به مروز زمان امکانات رفاهی مانند انواع کابین های لوکس و مجهز، رستوران های شیک، سینما، تئاتر، کافه های مختلف و جذاب، استخر، سونا، جکوزی و باشگاه های تناسب اندام تعبیه شد. اما منظور از جذاب ترین تفریحات در کشتی کروز شاید چیز دیگری باشد، با لحظه آخر همراه باشید تا تفریحاتی را که باعث رونق تور کشتی کروز به شکل امروزی شده است، را توصیف کنیم.
پارک آبی روی عرشه 
یکی از مهیج ترین تفریحات در کشتی کروز سرسره های آبی است که در پارک آبی کشتی کروز و بر روی عرشه آن تعبیه شده است. سرسره آبی در کشتی های تفریحی به شکل های مختلف سرسره‌ چند طبقه و یا سرسره‌ مارپیچ گردابی وجود دارد.
تئاتر آبی
یکی دیگر از تفریحات جالب در کشتی کروز تماشا نمایش سرگرم کننده شیرجه غواصان از ارتفاع 9 متری به داخل استخر است.
موج سواری
موج سواری روی کشتی یکی از عجیب ترین تفریحاتی است که شاید در طول عمر خود تجربه کنید. با این که روی آب های دریا و اقیانوس قرار دارید، می توانید روی خود کشتی تفریحی به تفریح موج سواری بپردازید.
تونل آبی
به ضرس قاطع یکی از پر طرفدار ترین و هیجان انگیز ترین تفریحات در کشتی کروز تونل آبی 212 متری مارپیچی و شفافی است که ارتفاع تونل آن حدودا اندازه یک ساختمان سه طبقه است. در حال حاضر این تونل تنها در کشتی کروز دیزنی برگی وجود دارد.
زمین بازی گلف
از رایج ترین امکانات تفریحی که کشتی های تفریحی برای گردشگران تور کشتی کروز در نظر می گیرند، زمین گلف است. این بازی سرگرم کننده محدودیت سنی نداشته و می تواند سرگرمی مناسبی برای گردشگرانی باشد که به همراه خانواده به سفر با تور کشتی کروز رفته اند.
زیپ لاین
از دیگر تفریحاتی که شاید وجود آن در کشتی های تفریحی تعجبتان را بر انگیزد زیپ لاین است. پرواز در آسمان دریا و اقیانوس در ارتفاع حدود 30 متری از سطح کشتی تفریحی، یکی دیگر از هیجان انگیز ترین و جذاب ترین تفریحات در کشتی کروز است.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22235-%D8%AC%D8%B0%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B2

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به جذاب ترین تفریحات در کشتی کروز