گالری برادران لومیر

از بهترین مراکز تفریحی برای هنرمندان و علاقه مندان به هنر در روسیه می توان به گالری های عکس و موزه ها اشاره کرد. از جذاب ترین گالری های موجود در شهر مسکو روسیه می توان گالری برادران لومیر را نام برد. تمامی آثار موجود در این گالری از هنر عکاسی استفاده شده است البته آثار هنرمندان سرشناس معاصر روسی و خارجی نیز قابل مشاهده است که به بیش از 5500 اثر می رسد.

گالری برادران لومیر محلی برای جمع آوری کارهای نفیس افراد معروف می باشد همچنین بعضی اوقات نمایشگاه های تاریخی نیز در آن برگزار می شود که بازدید برای عموم آزاد می باشد. با اجازه صاحبان اثر برخی از آن ها برای فروش توسط کارشناس قیمت گذاری می شود تا به فروش برای علاقه مندان برسد. مساحت این گالری بسیار زیاد است که علاوه بر وجود کافه و رستوران می توانید یک کتابخانه و سالنی برای برگزاری کنسرت های جذاب را مشاهده کنید. برادران لومیر در تلاش بودند تا یک دوربین بی عیب و نقص جهت سرگرم شدن مردم و تماشای عکس ها بسازند که زمان زیادی برد تا به آن چه که می خواستند برسند.

در سال 1986 برادران لومیر موفق به ساخت 40 فیلم شدند که هرکدام مضمون مجزایی داشت. بهد از این همه مدت آن ها در کار خود تا حدی پیشرفت کرده بودند که شاگردانی برای آموزش داشتند که چند نفر را برای برای نمایش دادن فیلم های خود به کشورهای دیگر می فرستادند. در آخر هم برادران لومیر از اولین کسانی بودند که عکس رنگی را اختراع کردند. امروزه در گالری برادران لومیر می توانید شاهد آثار فوق العاده زیبا و منحصر به فردی باشید که در هیچ کجای دنیا جز مسکو حتی شبیه به آن ها را پیدا نخواهید کرد.
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره گالری برادران لومیر

مطاعی 10 شهریور 97
1
من که رو راست بگم از گالری برادران لومیر زیاد خوشم نیومد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر