تئاتر گربه های مسکو

اگر از تفریحات گردشگری رایج در هر کشوری که سفر کرده اید خسته شده اید و به دنبال یک تفریح جالب و خاص هستید تئاتر گربه های مسکو را از دست ندهید. در سفر به مسکو روسیه می توانید بیش از 10 روز بمانید و از جاذبه ها و تفریحات زیاد این کشور با قدمت دیدن کنید و خسته نشوید. تئاتر گربه های مسکو تقریبا 20 سال است که بدون وقفه اجرا می شود که علاوه بر مردم روسیه مورد استقبال توریست های تور روسیه قرار گرفته است که جایزه های بین المللی فراوانی نیز گرفته است.


کودکان و افراد معلول می توانند با بلیط کاملا رایگان برای بازدید از این نمایش فوق العاده به سالن تئاتر بیایند. امروزه آوازه ی تئاتر گربه های مسکو در سرتاسر جهان پیچیده است و از محبوبیت چشمگیری در بین مردم برخوردار است. برنامه ریزی و کارگردانی این تئاتر توسط یک پدر و پسر به نام های یوری کوکلاچف و دمیتری کوکلاچف انجام می گیرد. این گربه ها توسط استادانی مجرب برای رام کردنشان و آموزش دادن به آن ها تربیت می شوند که از ماهر ترین افراد در روسیه برای این کار استفاده می شود. البته نه تنها در روسیه بلکه در کشورهایی نظیر چین، کانادا، آمریکا، آلمان و ژاپن تئاتر خانه گربه ها اجرا دارند. و نکته جالب در مورد این تئاتر این است که به نفع کودکان پرورش گاهی و کودکان بیمار در بیمارستان به طور رایگان اجرا داشته اند که دولت روسیه تقدیر و تشکر ویژه ای از مسئولین این نمایش فوق العاده انجام داده اند. شاید پس از یک بار به تماشا نشستن این تئاتر دلتان بخواهد دوباره بلیط بخرید و به تماشا بنشینید و از دیدن آن خسته نشوید!


گزارش مشکل

نظرات مردم درباره تئاتر گربه های مسکو

داوری 10 شهریور 97
0
تئاتر گربه های مسکو به تئاتر خوب و متفاوتی هست البته اگه به گربه ها علاقه مند هستید برید اگر نه که اصلا پیشنهاد نمی کنم که برید
گیتی 2 دی 96
1
از گربه متنفرم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر