شهربازی دریم ورلد

تاریخ انتشار : ۲۲ شهریور

یکی از اماکن تفریحی که در هر شهر بانکوک طرفداران زیادی دارد شهربازی دریم ورلد نام دارد. شهربازی دریم ورلد در سال 1993 به وسعت 160 هتکار ساخته و به بهربرداری رسید. این شهربازی که بزرگ ترین مکان تفریحی و سرگرمی در بانکوک است که برای تمام رده های سنی مناسب بوده و بسیاری از وسایل بازی های فکری، مهیج، ترسناک و سرگرم کننده را در خود جای داده است. در سال های اولیه شهربازی وسایل اندکی داشت که در طی سال های بعد وسایلی همچون: سوپر اسپلش که در سال 1995 اضافه شد و یا سرزمین برفی که در سال 1997 در پارک تاسیس شد.


 یکی دیگر از امکانات این شهربازی رستوران ها و دکه های غذایی درون آن بوده که دارای انواع غذاهای محلی، فست فود و تایلندی هستند. به دلیل بزرگ بودن شهربازی دریم ورلد و بالا بودن تعداد وسایل ها زمان بسیار زیادی برای گشتن و استفاده از تمام وسیله های بازی لازم است پس به سوراغ پر طرفدارترین آنها می رویم که می توان به تورنادو یکی از هیجان انگیز ترین وسیله این شهربازی، سوپر اسپلش، هریکین یا تاپ غول پیکر،گرند کانیون یکی از وسایل آبی، سرزمین برفی که در تمام ماه های سال دارای برف است اشاره کرد اما در قسمت های دیگر پارک نیز وسایل زیاد دیگری هم وجود دارد که برای سایر سنین مناسب اند.


 تایلند یکی از کشورهای تفریحی که مقصد مناسبی برای توریست ها و گردشگرانی که قصد سفری سیاحتی و مفرح دارند است، بانکوک پایتخت این کشور دارای جاذبه های گردشگری و اماکن تفریحی فراوانی بوده که هر توریستی را به خود جذب می کند و شهربازی دریم ورلد نیز یکی از محبوب ترین مکان های این شهر زیبا است که روزانه بازدید کنندگان زیادی را در خود جای می دهد تا ساعاتی شاد و مهیج را به ارمغان هدیه کند، در سفر به بانکوک این شهربازی رویایی را فراموش نکنید.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره شهربازی دریم ورلد

هومن شهریور 1397
من زمانی که شهربازی دریم ورلد رفتم خیلی وسایل بازی جدیدی اورده بود
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به شهربازی دریم ورلد