شهربازی فان لب استانبول

شهربازی فان لب از معروف ترین شهربازی های موجود در شهر استانبول می باشد که دارای شعبات مختلفی در مراکز خرید استانبول نظیر مرکز خرید فروم و جواهر مال است، در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این مجموعه تفریحی در اختیارتان قرار دهیم، بنابراین اگر علاقمند به شناخت شهربازی فان لب هستید در ادامه با ما همراه باشید.

 

شهربازی های فان لب

 


شهربازی فان لب در واقع اولین شهربازی زنجیره ای ترکیه می باشد که تمامی شعبه های آن کاملاً مطابق با استاندارد های جهانی ساخته شده اند و مراجعین آن می توانند با اطمینان خاطر به تفریح در آن بپردازند، گردشگران تور استانبول خوب است بدانند که در این شهربازی انواع وسایل بازی و بخش های تفریحی مهیج وجود دارد که می توانند با استفاده از آن ها لحظات بسیار شادی را تجربه کنید.

 

شهربازی فان لب


در ادامه به معرفی برخی از مهمترین شعبات این شهربازی مهیج خواهیم پرداخت.

 

شعبه های شهربازی فان لب


شعبه مرکز خرید فروم

فان لب یکی از بهترین بخش های تفریحی موجود در مرکز خرید فروم است که بیش از 3 هزار متر مربع وسعت دارد، در این شعبه از فان لب می توانید انواع بازی های تفریحی نظیر ماشین ضربه ای، بازی های کامپوتری و غیره را انجام دهید، توجه داشته باشید که مجموعه فان لب برای تمامی سنین مناسب است، همچنین لازم به ذکر است که ساعت کاری تمامی شعبات این شهربازی همه روزه از 10 صبح تا 10 شب می باشد.

 

شهربازی فان لب استانبول

 


شعبه مرکز خرید جواهر

همانطور که در مقدمه این مقاله اشاره کردیم، یکی از شعبات شهربازی های فان لب در مرکز خرید جواهر که از مهم ترین مراکز خرید استانبول می باشد واقع شده است، این شعبه  حدود 16 هزار متر مربع وسعت دارد و شامل 4 طبقه می باشد که هر یک از آن ها مملوء از وسایل بازی مختلف نظیر کوسه دیوانه، زمین بازی نرم، پیست ماشین ضربه ای، بازی های کامپیوتری و غیره می باشند، اگر در سفر به شهر استانبول قصد بازدید از مرکز خرید جواهر را دارید، مراجعه به این شعبه فان لب را فراموش نکنید، چرا که بی شک می توانید لحظات بسیار خوشی را در این شهربازی سپری کنید.

 

شهربازی


شعبه مرکز خرید بویاکا

این شعبه از شهربازی های فان لب حدود 600 متر مربع وسعت دارد و در طبقه اول مرکز خرید بویاکا واقع شده است، این شعبه از شهربازی های فان لب نیز همانند سایر شعبه ها مملوء از وسایل بازی و تفریحات مختلف می باشد که افراد می توانند با استفاده از آن ها لحظات بسیار شاد و مفرحی را تجربه کنند. از وسایل بازی موجود در این شعبه می توان به فیریزبی، ماشین های ضربه ای، بازی های کامپویتر و غیره اشاره کرد.
امیدواریم مطالعه این مقاله در سفر با تور استانبول برایتان مفید واقع شود، لازم به ذکر است برای کسب اطلاعات در رابطه با مراکز خرید استانبول و همچنین بخش های مختلف آن ها می توانید به مقاله مربوطه در بخش اخبار سایت لحظه آخر مراجعه نمایید.

گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما