امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین شهربازی های استانبول

بهترین شهربازی های استانبول

شهر استانبول، پایتخت کشور ترکیه می باشد. این شهر به دو قسمت تقسیم‌ می‌شود، یک قسمت آن اروپایی و قسمت دیگر آسیایی است که همین سبب وجود فرهنگ های متفاوتی در این شهر شده است. این شهر دارای مکان های تفریحی و دیدنی بسیاری دارد، از مکان های تفریحی استانبول با هیجان بالا شهربازی های این شهر هستند. با ما همراه باشید تا بهترین شهربازی های استانبول آشنا شوید.

 

شهر بازی های استانبول

 

شهربازی و پارک ویالند

شهربازی ویالند در گلدن هورن، قسمت اروپایی استانبول واقع شده و از میدان تکسیم استانبول تقریبا ۱۳ کیلومتر فاصله دارد. این شهربازی به دستور رجب اردوغان در سال ۲۰۱۳ افتتاح شده، شهربازی ویالند دارای امکانات مختلفی از جمله تم پارک، مرکز خرید، اوتلت، نمایشگاه و باغ وحش می باشد. وسایل تفریحی این شهر بازی شامل ترن هوایی آبی، رولر کوستر خانوادگی، رفتینگ راید، تونل وحشت، جت اسکی، سینما، کینگ کونگ و بولینگ هستند.

شهربازی فان لب

شهربازی فان لب دارای شعب مختلف به خصوص در مراکز خرید سراسر استانبول می باشد از جمله مرکز فروم و جواهر مال، در ادامه معروف ترین شعبات این شهربازی را به صورت خلاصه معرفی کرده ایم.

  • جواهر مال: این مرکز ۴ طبقه و ۱۶ هزار متر مربع مساحت دارد. در این مرکز انواع بازی های مهیج موجود است و برای کودکان هم بازی ها و مکان های مخصوصی اختصاص داده شده است.
  • مرکز خرید فروم: این مرکز خرید با مساحتی ۵۰۰ هزار متر مربعی در منطقه بایرام پاشا استانبول واقع شده و سه هزار متر مربع از این مرکز خرید به شعبه ای از فان لب اختصاص داده شده که در آن انواع بازی های مهیج موجود می باشد.
  • مرکز خرید بویاکا: این مرکز خرید چند طبقه در منطقه سلطان محمد فاتح واقع شده و طبقه اول آن که مساحتی حدود ۶۰۰ هزار متر مربع دارد به شعبه فان لب اختصاص داده شده. در این مرکز خانواده ها می توانند فرزندان خود را به کارکنان شهربازی سپرده و خود به خرید بپردازند.

موی پارک استانبول

موی پارک استانبول در استانبول مال در منطقه باشا کشهیر واقع شده و مساحتی حدود ۱۲ هزار متر مربع دارد. در طبقه پایین این شهربازی بازی های مخصوص افراد ده سال به بالا و در طبقه ی بالای آن بازی های مخصوص کودکان ۴ تا ۱۰ سال است. موی پارک دارای بازی های مهیج و متنوعی از جمله نوسان غول، شاتل پر سرعت، تونل سرگرمی، ترن، بازی های الکترونیکی، کارناوال، چرخ و فلک و هتل وحشت می باشد.

 

موی پارک استانبول

 

پارک شهر بایرام پاشا

پارک شهر یا آدا پارک در منطقه بایرام پاشا واقع شده و مساحتی حدود ۴۸۰ هزار متر مربع دارد. شهربازی این پارک که به لونا پارک معروف است دارای بازی های مهیجی برای کودکان و بزرگسالان می باشد، لونا پارک امکانات متنوعی از جمله باغ وحش، محوطه پیک نیک، زمین بسکتبال،زمین فوتبال، زمین والیبال، زمین تنیس، استخر، آبشار، مسیر دوچرخه سواری و موتور سورای، یک دریاچه مصنوعی برای قایق سواری، رستوران، کافه، کافه تریا، فروشگاه، امفی تئاتر، سالن روباز سینما، نمایشگاه و آموزش هنر و مرکز سلامت دارد.

ویاسی تما پارک

و یاسی تما پارک در منطقه توزلا، بخش آسیایی استانبول واقع شده است. این پارک در سال ۲۰۱۵ تاسیس شده و دارای امکاناتی چون تم پارک، آکواریوم، مرکز بازی، بولینگ و سینما می باشد. پارک و یاسی بازی های مهیج متنوعی دارد برای مثال ترن هوایی این پارک پنجمین ترن هوایی سریع قاره اروپاست که در ۲ ثانیه به نهایت سرعت ۱۱۰ کیلومتر بر ساعت می رسد.

 

ویاسی تما پارک

 

شهربازی ژوراسیک لند

شهربازی ژوراسیک لند در مرکز خرید فروم در منطقه بایرام پاشا واقع شده است و مساحتی حدود ده هزار متر مربع دارد. در این شهربازی دایناسورهای شبیه سازی شده به همراه استخوان ها و تخم هایشان وجود دارند و مسئولان پارک درباره آن ها به مراجعان توضیح می دهند. این پارک دارای امکاناتی از جمله بزرگترین سینمای های ۴ و ۶ بعدی ترکیه، سالن نمایش، سالن انیمیشن، محوطه کاوش، سالنی مخصوص تولد، سرزمین بازی لیزر، ازمایشگاه، سالن اجتماعات، کافه، رستوران و مغازه می باشد.

لونا پارک بوستان سی

لونا پارک بوستان سی در خیابان محمود شوکت پاشا، منطقه بوستان سی، بخش آسیایی استانبول واقع شده است. این پارک بازی های مهیجی چون قطار ریلی چرخان، ترن وحشت، چرخ و فلک، کشتی دزدان دریایی، راک اند رول، چرخ و فلک هشت پایی و تاب صندلی دارد، همچنین این پارک در نزدیکی خود جاذبه های دیدنی از جمله مرکز نمایش بوستان سی، گالری هنری، موزه اسباب بازی استانبول، مسجد معمار سینان، اسکله کادیکوی و اسکودار دارد.

 

لونا پارک بوستان سی

 

 

نظرات مردم درباره بهترین شهربازی های استانبول

آرشام نظری 25 دی 97
4
من که اصلا نمی دونستم شهربازی های درست حسابی داره چه برسه به بهترین شهربازی های استانبول. خیلی خوبه که راجب همه چیز اطلاعات می زارین
رویا 28 مرداد 97
2
از نظر من ویا سی تما یکی از بهترین شهربازی های استانبول هست
درج نظر

تورهای استانبول

تور استانبول شهریور و مهر 1400
5 شب
ایران ... ایران ایر تور
ایران ... ایران ایر تور
قصر شایان
26 مهر - 10 مهر

تور استانبول شهریور و مهر 1400
3 شب
قشم ا ... قشم ایر
قشم ا ... قشم ایر
رادین گشت پایتخت
3 مهر - 6 مهر

تور استانبول 9 مهر
2 شب
ماهان ماهان
معراج معراج
سیف گشت
9 مهر - 12 مهر

تور استانبول شهریور و مهر 1400
7 شب
قشم ا ... قشم ایر
قشم ا ... قشم ایر
آرشین پرواز
5 مهر - 12 مهر

تور استانبول شهریور و مهر 1400
3 شب
ایران ... ایران ایر تور
ایران ... ایران ایر تور
آرشین پرواز
3 مهر - 10 مهر

تور استانبول شهریور و مهر 1400
4 شب
ماهان ماهان
ایران ... ایران ایر تور
آرشین پرواز
7 مهر - 11 مهر

تور استانبول از اصفهان 4 و 7 و 11 مهر
6 شب
ایران ... ایران ایر تور
ایران ... ایران ایر تور
ندا پرواز
4 مهر - 17 مهر

تور استانبول 5 و 9 و 12 مهر
4 شب
معراج معراج
معراج معراج
میترا گشت
5 مهر - 16 مهر

تور استانبول 31 شهریور
3 شب
قشم ا ... قشم ایر
قشم ا ... قشم ایر
بنیامین پرواز
31 شهریور - 3 مهر

تور استانبول 3 مهر
10 شب
ایران ... ایران ایر تور
ایران ... ایران ایر تور
گردشگر زمان
3 مهر - 13 مهر