پارک بلویل پاریس

پارک بلویل پاریس یکی از جاذبه های نه چندان معروف و تفریحی موجود در شهر پاریس می باشد که در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با آن در اختیار گردشگران شهر پاریس قرار دهیم، بنابراین اگر از علاقمندان به گشت و گذار در پاریس هستید در ادامه با ما همراه باشید تا پارک بلویل پاریس را به شما معرفی کنیم.پارک بلویل در منطقه 20 شهرداری شهر پاریس و در حد فاصل میان پارک بووت شومو و قبرستان پرلاشر واقع شده است و بیش از 45 هزار متر مربع مساحت دارد.
زمین بازی پارک بلویل پاریس در واقع مکانی تفریحی ویژه کودکان می باشد که بر روی شیب بسیار تندی ساخته شده است، صعود از شیب زمین بازی پارک بلویل پاریس مراحل مختلفی دارند که هر یک از آن ها توانایی های کودکان را به چالش می کشد.
در مسیر ها و سطوح مختلف این زمین بازی موانع بسیاری ایجاد شده است تا کودکان بتوانند مهارت ها و توانایی های خود را به چالش کشیده و سختی آزمون را پشت سر بگذارند البته توجه داشته باشید در بسیاری از نقاط پارک نیز طناب و گیره هایی برای کمک به کودکان تعبیه شده است تا با استفاده از آن ها بتوانند مراحل را پشت سر گذاشته و احساس غلبه بر آزمون های سخت را تجربه کنند.
از مراحل مختلف موجود در زمین بازی پارک بلویل می توان به قالیچه پرنده، دژ های قرون وسطا، بخش هایی از کشتی های دزدان دریایی و خانه درختی اشاره کرد.
گردشگران تور پاریس باید توجه داشته باشند که پارک بلویل، در فصل های سرد و یخبندان به خاطر تأمین امنیت کودکان بسته می باشد و بازدید از این مجموعه تنها در روز های گرم و غیره برفی امکان پذیر است.
لازم به ذکر است که ساعت کاری این پارک از دوشنبه تا شنبه از 8:00 صبح تا 9:30 شب و در روز های یکشنبه از 9:00 صبح تا 9:30 عصر می باشد و گردشگران تور پاریس در ساعات مذکور به این پارک مراجعه کرده و به تفریح بپردازند.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر