باغ رز برن

جاذبه های تفریحی موجود در کشور سوئیس باعث محبوبیت آن در بین گردشگران مختلف شده است، سالانه افراد بسیاری برای تفریح و بازدید از جاذبه های موجود در این کشور، تور سوئیس را در برنامه سفر خود قرار می دهند. یکی جاذبه های تفریحی معروف در این کشور باغ رز برن می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر با ما همراه باشید تا به بررسی باغ رز برن بپردازیم.
شهر برن واقع در کشور سوئیس یکی از زیبا ترین شهر ها در این کشور می باشد، باغ رز برن یکی از معروف ترین مکان های تفریحی موجود در این شهر است، باغ رز برن در طول سال های 1765 میلادی تا 1877 میلادی یک باغ گل خصوصی بوده است، بازدید از این باغ در سال 1913 میلادی برا عموم آزاد شد. این باغ در سال 1950 میلادی بازسازی شده و بخش های مختلفی به آن اضافه گشته است.گردشگران تور سوئیس جالب است بدانند که امروزه درون این باغ بیش از 200 نوع مختلف از گل رز، 200 نوع گل سوسن و چندین نوع از گل دیگر وجود دارد. در سال های ابتدایی فعالیت این باغ گل تنها گل های رز در آن وجود داشت، به همین دلیل افراد این باغ را به نام باغ رز می شناسند، سایر گل های موجود در این باغ در طول سال های 1956 تا 1962 به آن اضافه شده اند. مناظر زیبای موجود در این پارک نظر گردشگران تور سوئیس را به خود جلب کرده است، همچنین گردشگران لازم است بدانند که بازدید از این مجموعه محدودیت زمانی ندارد.
از امکانات موجود در این باغ می توان به استخر، رستوران های مختلف و آلاچیق اشاره کرد، همچنین در این پارک بخش های برای برگزاری پیک نیک در نظر گرفته شده است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز باغ رز برن
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری