قایق سواری در کرابی

امروزه جاذبه های تفریحی موجود در شهر زیبای کرابی نظر افراد بسیاری را به خود جذب کرده است. سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح و بازدید از این شهر به کشور تایلند سفر می کنند. یکی از تفریحات محبوب در این شهر قایق سواری در کرابی می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با قایق سواری در کرابی در اختیار شما قرار دهیم.شهر کرابی در بخش جنوب غربی کشور تایلند واقع شده است. این شهر دارای سواحل بسیاری می باشد، به همین دلیل تفریحات آبی یکی از محبوب ترین تفریحات در بین گردشگران تور کرابی محسوب می شود. در بین تفریحات آبی موجود در این شهر، قایق سواری در کرابی از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.
گردشگران تور تایلند می توانند به وسیله از قایق های تفریحی موجود در نقاط مختلف سواحل این شهر به گشت و گزار در مناطق دور افتاده این شهر بپردازند و طبیعت بسیار زیبای این شهر را از نزدیک تماشا کنند. قایق های تفریحی موجود در این شهر از کنار دره ها و غار ها عبور می کنند. افراد در طول مسیر می توانند پرندگان و ماهی های بسیاری را مشاهده کنند و با حیات وحش این شهر آشنا شوند.از محبوب ترین بخش های قایق سواری در این شهر کشف غار های دور افتاده در این شهر می باشد. گردشگران تور کرابی می توانند با تور های قایق سواری یا به صورت تکی به قایق سواری در آب های اطراف شهر کرابی بپردازند. همچنین برای قایق سواری در این شهر لازم است وضعیت آب و هوایی را بررسی کنید، زیرا قایق سواری در شرایط هوایی نامساعد بسیار خطر ناک می باشد.
تور های قایق سواری در بخش شمالی، بخش جنوبی خلیج فانگ نا و در اطراف کوه هنگ برگزار می گردد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به قایق سواری در کرابی
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.