تئاتر میمون های ساموئی

تئاتر میمون های ساموئی یکی از جذاب ترین تفریحات این شهر به شمار می آید و طرفداران بسیاری در میان گردشگران تور ساموئی دارد، در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با تئاتر میمون های ساموئی آشنا کنیم.
در گذشته فروش نارگیل شغل اصلی بسیاری از مردم ساموئی بود و برای چیدن نارگیل از درخت های این منطقه کشاورزان از میمون های تربیت شده استفاده می کردد و امروزه با پیشرفت صنعت گردشگری مردم و کشاورزان ساموئی از میمون های تربیت شده برای اجارای تأتری بسیار جذاب استفاده می کنند. در تئاتر میمون های ساموئی، استعداد و ذیرکی میمون ها به نمایش گذاشته می شود و گردشگران می توانند ساعات خوشی را در این تأتر سپری کنند.


تئاتر میمون های ساموئی در نزدیکی ساحل دریا و در محوطه ای رو باز برگزار می شود، میمون های تعلیم دیده در این تأتر فعالیت های مختلفی انجام می دهند که برخی از آن ها عبارتند از دوچرخه سواری، چیدن نارگیل، حل مسائل ریاضی ساده، نواختن ساز، شنا کردن و غیره.
گردشگران تور ساموئی باید بدانند که تئاتر میمون های ساموئی روزانه در سه سانس مختلف اجرا می شود و گردشگران با توجه به شرایط خود می توانن یکی از سانس های 10:30 صبح، 2:00 ظهر و یا 4:00 بعد از ظهر را برای رفتن به تأتر میمون ها انتخاب کنند.
اگر از علاقمندان به دنیای حیوانات و برقراری ارتباط با آن ها هستید تماشای این تأتر را از دست ندهید، بی شک از دیدن میمون های با استعداد و حرکات با مزه ای که انجام می دهند لذت خواهید برد.
گردشگران تور ساموئی باید بدانند که محل برگزاری تأتر میمون ها در خیابانی واقع در پشت ساحل می باشد و دسترسی به آن بسیار آسان است و گردشگران پس از تماشای تأتر می توانند به ساحل رفته و به تفریح در آن بپردازند.
آدرس : Lipa Noi, Ko Samui District, Surat Thani 84140, Thailand
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما