پارک ملی آنگ تونگ

تفریحات آبی در بین گردشگران تور تایلند از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. پارک ملی آنگ تونگ واقع در شهر ساموئی یکی از جاذبه های گردشگری معروف در بین گردشگران نیز می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از این پارک به شهر ساموئی سفر می کنند. در این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی این پارک بپردازیم.
پارک ملی آنگ تونگ در مجمع الجزایر این شهر که شامل 42 جزیره می شود قرار گرفته است، فاصله این پارک تا شهر ساموئی 28 کیلومتر می باشد. در این پارک جاذبه های گردشگری بسیاری مانند کوهستان، جنگل، سواحل، آبشار، غار و دریاچه های زیبا وجود دارد. به طور کلی مساحت این پارک با احتساب دریا در حدود 100 کیلومتر مربع می باشد. گردشگران تور ساموئی لازم است بدانند که در این پارک حیوانات بسیاری نیر زندگی می کنند، از حیوانات موجود در این پارک می توان به میمون، سمور دریایی، لاکپشت، عقاب، ایگونا و انواع ماهی ها اشاره کرد.پارک ملی آنگ تونگ در سال 1980 با هدف توسعه صنعت گردشگری و منابع طبیعی این شهر احداث شد. به طور کلی این پارک بیش از 80 درصد از مساحت این 42 جزیره را پوشش می دهد. از تفریحات موجود در این پارک می توان به غواصی، صخره نوردی، کوه نوردی، موج سواری، قایق سواری، ماهی گیری و چندین مورد دیگر اشاره کرد. گردشگران تور تایلند لازم است بدانند که برخی از صخره های آهکی موجود در این پارک ارتفاعی بیش از 400 متر دارند.افراد برای بازدید از این جزیره می توانند با تور های گردشگری این پارک و توسط قایق خود را به پارک ملی برسانند. همچنین لازم است بدانید که بهترین زمان بازدید از این پارک در طول ماه های مارس تا اکتبر می باشد.
هزینه ورود افراد بزرگسال به این پارک 200 بات و برای کودکان 100 بات است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پارک ملی آنگ تونگ
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.