باغ گیاه‌ شناسی کریستین بوش

باغ گیاه‌ شناسی کریستین بوش نام مکانی است که در این نوشته قصد معرفی آن را داریم، این باغ زیبا یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر کیپ تاون می باشد و اغلب گردشگرانی که به کیپ تاون سفر می کنند از باغ گیاه‌ شناسی کریستین بوش بازدید به عمل می آورند، اگر شما نیز از علاقمندان به گیاه شناسی هستید در ادامه تیم لحظه آخر را همراهی کنید تا این مجموعه را بهتر بشناسید.

باغ گیاه‌ شناسی کریستین بوش با دارا بودن مساحتی بالغ بر 36 هکتار در منطقه نیوزلند قرار گرفته است و در واقع پارکی جنگلی می باشد که گردشگران با رفتن به این پارک می توانند از دیدن مناظر طبیعی بسیار زیبا لذت ببرند.
باغ کریستین بوش در سال 1931 میلادی افتتاح شده است و نزدیک به یک قرن قدمت دارد، وجود آب و هوای پاکیزه، گیاهان بسیار خاص و حیوانات مختلف این باغ را به یکی از بهترین جاذبه های گردشگری شهر کیپ تاون تبدیل کرده است.
خوب است بدانید که در این باغ گیاه شناسی گونه های مختلفی از گیاهان منحصر به فرد وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از پروتیا، لوکوسپرمم و غیره که دیدن آن ها می تواند برای علاقمندان بسیار جذاب باشد، لازم به ذکر است که بیش از 7 هزار گونه گیاه بومی در این باغ پرورش داده می شود که هر یک از آن ها زیبایی های مخصوص به خود را دارند.
گردشگران تور کیپ تاون باید توجه داشته باشند که شهر این شهر توریستی یکی از زیبا ترین مناطق و شهر های قاره آفریقا می باشد و اغلب جاذبه های گردشگری آن در لیست میراث جهانی یونسکو ثبت شده اند و باغ کریستین بوش نیز یکی از این آثار ثبت شده می باشد بنابراین در سفر با تور کیپ تاون بازدید از این باغ زیبا را از دست ندهید.
باغ گیاه‌ شناسی کریستین بوش در واقع اولین باغ گیاه شناسی می باشد که به ثبت جهانی رسیده است و این امر نشان از ارزش بالای این باغ و گیاهان موجود در آن دارد.
به منظور بازدید از این پارک زیبا می توانید با تور کیپ تاون سفر کرده و به منطقه نیوزلند این شهر واقع در جاده دکتر رودز بروید.
گردشگران در هنگام مراجعه به این باغ زیبا می توانند در تور های مختلفی که در این مجموعه برگزار می شوند نظیر تور دوچرخه سوار شرکت کنند. لازم به ذکر است که بازدید از این باغ نیازمند تهیه بلیط های مخصوص می باشد که قیمت آن ها به شرح زیر است:
- قیمت بلیط برای بزرگسالان 65 راند (واحد پول آفریقای جنوبی)
- قیمت بلیط برای کودکان 6 تا 12 ساله 15 راند
- کودکان زیر 6 سال می توانند به صورت رایگان از این باغ زیبا دیدن کنند.
گردشگران تور کیپ تاون باید توجه داشته باشند که بازدید از تمامی قسمت های موجود در این باغ کریستین بوش بین 2 تا 3 ساعت زمان می برد، همچنین باید بدانند که این مجموعه همه روزه از ساعت 8:00 تا 19:00 پذیرای بازدید کنندگان می باشد.
در باغ کریستین بوش امکانات بسیاری به منظور رفاه حال بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است که برخی از آن ها عبارتند از گل فروشی، کتاب فروشی، سرویس بهداشتی و غیره که گردشگران می توانند از این امکانات استفاده کرده و لحظات بسیار خوبی را در این باغ سپری کنند.
چنانچه قصد بازدید از این مجموعه را دارید باید قوانین پارک را که به جهت حساسیت بالا و لزوم حفاظت از منابع طبیعی این پارک وضع شده اند، رعایت کنید.
آدرس باغ کریستین بوش: آفریقای جنوبی، کیپ تاون، منطقه نیولندز، جاده دکتر رودز، باغ گیاه شناسی ملی کریستن بوش

تلفن تماس باغ کریستین بوش: +27 21 799 8783
وب سایت باغ کریستین بوش:
www.sanbi.org

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما