لذت سقوط با وینگ سوئیت

📅 بروزرسانی : ۵ مهر ۱۳۹۷ بازدید : 296
در این قسمت از سایت قصد داریم مطلبی در رابطه با یکی از تفریحات مهیج کشور سوئیس برای شما شرح دهیم، وینگ سوئیت یکی از مفرح ترین و پر طرفدار ترین تفریحات این کشور به حساب می آید. به همین خاطر به گردشگران تور سوئیس پیشنهاد می شود که لذت سقوط با وینگ سوئیت را از دست ندهند، زیرا تجربه ای بسیار مهیج می باشد. سوئیس کشوری است پر از تفریحات مهیج اما لذت سقوط با وینگ سوئیت یکی از هیجان انگیز ترین و پر طرفدارترین آن ها به شمار می آید.

پرواز با لباس بالدار یا وینگ سوئیت، یک رشته ورزشی پروازی کاملا مدرن است که ورزشکاران با پوشیدن نوع خاصی از لباس با یکدیگر به رقابت می پردازند. لباس بالدار در اواخر دهه 1990 میلادی اختراع شد و طراحی آن به گونه ای است که فاصله بین دست ها و پاها را می پوشاند تا با گیر انداختن نیروی باد امکان پرواز و معلق ماندن در هوا را به فرد بدهد. لباس بالدار یا وینگ سوئیت به دلیل شباهتی که با سنجاب های پرنده، خفاش و بتمن دارند به نام لباس های سنجاب پرنده ای، لباس خفاشی و لباس بتمنی نیز شهرت دارند. در این نوع پرواز لازم است فرد دارای مهارت های پروازی بالایی باشد. انسان ها از گذشته تا کنون رویای پرواز داشته و همیشه به دنبال راهی بوده اند که این آرزو را محقق کنند. وینگ سوئیت (Wingsuit) یا لباس بالدار اختراعی است که به انسان اجازه می دهد به طور واقعی مثل یک پرنده در آسمان پرواز کند. 

همان طور که پیش تر گفتیم وینگ سوئیت یک مسابقه است، نحوه برگزاری این مسابقه به آن صورت است که 4 شرکت کننده به نوبت از هلیکوپتر در ارتفاع 2286 متری از سطح زمین به پایین می پرند. شرکت کنندگان باید موقع پایین آمدن از مسیری پرپیچ و خم بگذرند و از تمام این گیت ها عبور کنند. اگر شرکت کننده ای زودتر از همه از خط مسابقه بگذرد اما تمام گیت ها را رد نکرده باشد به عنوان برنده اعلام نمی شود. برنده نهایی کسی است که هم سریع تر به خط نهایی برسد و هم اینکه از تمام گیت ها به طور صحیح عبور کند.
با تمامی این تفاسیربه گردشگران تور سوئیس پیشنهاد می شود یک بار هم که شده لذت سقوط با وینگ سوئیت را تجربه کنند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23394-%D9%84%D8%B0%D8%AA-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%AA

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به لذت سقوط با وینگ سوئیت