باغ وحش دوحه

کشور قطر در حال گسترش صنعت گردشگری خود می باشد و در این راستا مکان های تفریحی بسیاری را تأسیس کرده است. یکی از این مراکز تفریحی باغ وحش دوحه می باشد که در شهر دوحه قرار دارد اگر قصد سفر با تور قطر را دارید در این مقاله با ما همراه باشید تا باغ وحش دوحه را به شما معرفی کنیم.
باغ وحش دوحه در 12 کیلومتری مرکز این شهر قرار دارد و یکی از بزرگ ترین مراکز تفریحی دوحه به شمار می آید.
در باغ وحش دوحه قفس های متعددی وجود دارد که در هر یک از آن ها حیواناتی نگهداری می شوند. از حیواناتی که گردشگران تور قطر در بازدید از باغ وحش دوحه می توانند از آن ها دیدن کنند می توان به ببر، پلنگ، شیر، زرافه، آهو های آفریقایی، گورخر، انواع میمون ها و گونه های مختلفی از پرندگان اشاره کرد. 
این باغ وحش بسیار تمیز و پاکیزه است و مدیریت آن به بهترین شکل ممکن از این باغ وحش نگهداری می کند.
علاوه بر قفس حیوانات در این باغ وحش فضا های سبز بسیار زیبایی نیز وجود دارد که برای بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است و برخی از مردم محلی در روز های تعطیل به همراه خانواده به این باغ وحش آمده و در فضا های سبز موجود در آن به خوردن غذا و برگزاری پیک نیک می پردازند.
گردشگران تور قطر باید توجه داشته باشند که در این مجموعه بیش از 1500 جانور نگهداری می شود.
در این باغ وحش محیط زیست و طبیعت قاره های مختلف شبیه سازی شده است و گردشگران تور قطر در هنگام بازدید از باغ وحش شهر دوحه می توانند با اکوسیستم برخی از قاره های دنیا آشنا شوند.
خوب است بدانید در این مجموعه برخی از حیوانات در حال انقراض نیز نگهداری می شود که بازدید از آن تجربه ای به یاد ماندنی خواهد بود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز باغ وحش دوحه
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری