باغ وحش دوحه

📅 بروزرسانی : ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ بازدید : 491
کشور قطر در حال گسترش صنعت گردشگری خود می باشد و در این راستا مکان های تفریحی بسیاری را تأسیس کرده است. یکی از این مراکز تفریحی باغ وحش دوحه می باشد که در شهر دوحه قرار دارد اگر قصد سفر با تور قطر را دارید در این مقاله با ما همراه باشید تا باغ وحش دوحه را به شما معرفی کنیم.
باغ وحش دوحه در 12 کیلومتری مرکز این شهر قرار دارد و یکی از بزرگ ترین مراکز تفریحی دوحه به شمار می آید.
در باغ وحش دوحه قفس های متعددی وجود دارد که در هر یک از آن ها حیواناتی نگهداری می شوند. از حیواناتی که گردشگران تور قطر در بازدید از باغ وحش دوحه می توانند از آن ها دیدن کنند می توان به ببر، پلنگ، شیر، زرافه، آهو های آفریقایی، گورخر، انواع میمون ها و گونه های مختلفی از پرندگان اشاره کرد. 
این باغ وحش بسیار تمیز و پاکیزه است و مدیریت آن به بهترین شکل ممکن از این باغ وحش نگهداری می کند.
علاوه بر قفس حیوانات در این باغ وحش فضا های سبز بسیار زیبایی نیز وجود دارد که برای بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است و برخی از مردم محلی در روز های تعطیل به همراه خانواده به این باغ وحش آمده و در فضا های سبز موجود در آن به خوردن غذا و برگزاری پیک نیک می پردازند.
گردشگران تور قطر باید توجه داشته باشند که در این مجموعه بیش از 1500 جانور نگهداری می شود.
در این باغ وحش محیط زیست و طبیعت قاره های مختلف شبیه سازی شده است و گردشگران تور قطر در هنگام بازدید از باغ وحش شهر دوحه می توانند با اکوسیستم برخی از قاره های دنیا آشنا شوند.
خوب است بدانید در این مجموعه برخی از حیوانات در حال انقراض نیز نگهداری می شود که بازدید از آن تجربه ای به یاد ماندنی خواهد بود.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23386-%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%D9%88%D8%AD%D8%B4-%D8%AF%D9%88%D8%AD%D9%87

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به باغ وحش دوحه