سرزمین عجایب دبی

دبی سرزمینی عجیب و غریب است که امکانات و مکان هایی دارد که در دنیا نظیر نداشته و از مهم ترین دلایل محبوب شدن این شهر در میان گردشگران است. یکی از هیجان انگیز ترین تفریحات در این شهر، سرزمین عجایب دبی است. با ما همراه باشید تا در ادامه این مطلب با سرزمین عجایب دبی بیشتر آشنا شوید.
دبی، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که به لطف جاذبه های گردشگری و تفریحاتی که توجه هر گردشگری را به سمت خود جلب می کند، سالانه میزبان بیش از 40 میلیون گردشگر از سراسر دنیا می باشد. دبی، مردمانی ثروتمند دارد که عاشق خرج کردن بوده و قصد دارند تا بهترین امکانات را در دبی داشته باشند؛ به این دلیل در دبی تفریحاتی وجود دارد که خاطره خوبی را برای گردشگران تور دبی می سازند. یکی از این تفریحات، سرزمین عجایب دبی است.
گردشگران تور دبی بعد از عبور از پل قرهود، با بناهایی رنگارنگ و جذاب روبرو می شوند که قدمتی بیش از 20 سال داشته و بعد از افتتاح، یکی از محبوب ترین تفریحات دبی محسوب شد. سرزمین عجایب دبی یا واندراند، بیش از 18 هکتار مساحت دارد که به سه قسمت اصلی پارک، شهربازی و پارک آبی تقسیم می شود. پارک آبی این مجموعه تفریحی یکی از بزرگترین پارک های آبی در دبی می باشد که تنوعی از سرسره ها، تونل های فضایی و غیره را برای گردشگران تور دبی به ارمغان می آورد. همچنین در پارک آبی رستوران ها و کافه های زیادی هم وجود دارد که انواع غذاها و نوشیدنی های لذیذ را سرو می کنند.
شهربازی سرزمین عجایب دبی یکی از رویاهای هر کودکی می باشد. در این شهربازی تنوع بالایی از دستگاه های تفریحی وجود دارد که حتی برخی از آن ها در دنیا نظیر ندارند. همچنین توصیه می شود گردشگران تور دبی در این شهربازی حتما تجربه سوار بر ترن هوایی را داشته باشند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره سرزمین عجایب دبی

جلیلی 6 شهریور 97
3
سرزمین عجایب دبی خیلی خوب و وسیع هست قشنگ یک روز از سفرتون رو می تونید توی این مکان پر کنید و روز خوبی را در پیش داشته باشید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر