پارک ریویرا سوچی

پارک ریویرا سوچی از محبوب ترین و جذاب ترین تفریحات این شهر است که توصیه می شود در سفر سوچی حتما از آن بازدید کرد. در این مطلب با پارک ریویرا سوچی بیشتر آشنا می شویم.
 سوچی یکی از شهر های ساحلی روسیه است که به لطف مکان های دیدنی مختلف، همواره مورد توجه گردشگران زیادی قرار گرفته است. در این شهر تفرجگاه های زیادی وجود دارد که هرکدام امکانات و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. در میان پارک های مختلف این شهر، پارک ریویرا سوچی محبوب ترین و بهترین پارک شهر برای تفریح می باشد.
پارک ریویرا سوچی در Yegorova واقع شده است و به لطف وسعت زیاد خود، گردشگران تور سوچی می بایست ساعت ها وقت بگذارند تا از تمام مکان های دیدنی پارک بازدید کنند. جالب است بدانید از ابتدای درب ورودی تا انتهای پارک مجسمه های زیادی مشاهده می شود که هرکدام زیبایی و جذابیت خاص خود را به ارمغان می آورند. از دیگر امکانات پارک ریویرا، شهربازی برای کودکان است که مجهز به انواع دستگاه های هیجان انگیز بوده و نه تنها کودکان بلکه بزرگسالان هم می توانند از آن ها استفاده کنند.
گردشگران تور سوچی می توانند هنگام بازدید از پارک ریویرا در علاوه بر میل کردن انواع غذاهای محلی، نوشیدنی های بین المللی و دسر های مختلف در رستوران ها و کافه های پارک، در میان مغازه هایی که در نقاط مختلف پارک واقع شده اند، سوغاتی های مختلفی با قیمت های ارزان هم تهیه کنند. یکی از هیجان انگیز ترین قسمت های پارک، باغ وحش است که در آن تنوعی از حیوانات و پرندگان مختلفی را می توان مشاهده کرد. همچنین گردشگران تور سوچی می توانند با پرداخت هزینه ای، از پارک دلفین ها و نمایش های هیجان انگیز آن ها نیز بازدید کنند و لازم به ذکر است گردشگران می توانند در کنار دلفین ها نیز عکس های یادگاری تهیه کنند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک ریویرا سوچی

رایان 14 مرداد 97
4
پارک ریویرا سوچی هم ورودی داره و یا رایگان هست؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر