باغ های خلیج سنگاپور

تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد
در منطقه خلیج سنگاپور یک مکان گردشگری بسیار جذاب و باشکوه وجود دارد که به باغ های خلیج سنگاپور شهرت دارد. این مجموعه تفریحی یک پارک بسیار زیبا است که در آن از نورپردازی های گوناگون استفاده شده است. این پارک شامل 3 بخش: خلیج مرکزی، خلیج شرقی و خلیج جنوبی می شود. در میان این خلیج ها باغ هایی وجود دارد که گلخانه هایی حیرت انگیز را شامل می شوند. این گلخانه ها که به شکل صدف دریایی می باشد درختان و گیاهان گوناگونی را در خود جای داده که قدم زدن در آن ها بسیار لذت بخش است.
 
 
سنگاپور
 
 
در فستیوال معماری بین المللی که در سال 2012 برگزار شد، باغ های خلیج سنگاپور به عنوان "ساختمان سال جهان" انتخاب شد. در این پارک خوش منظر انواع مختلفی از گونه های گیاهی در فضایی با آب و هوای خنک و دلپذیر وجود دارد که تماشای آن ها گردشگران تور سنگاپور را به وجد می آورد. زمینی که این پارک در آن احداث شده حدود 250 هکتار می باشد و درختان عظیم الجثه ای در آن وجود دارد که بر روی این درختان بزرگ فضاهایی تعبیه شده تا گردشگران تور سنگاپور و بازدید کنندگان بتوانند مناظر اطراف را به تماشا بنشینند.
 
 
پارک های سنگاپور
 
 
 
گردشگران تور مالزی وقتی وارد باغ های خلیج سنگاپور می شوند با این درختان بسیار بزرگ که تعدادشان کم هم نمی باشد، مواجه می شوند که هر یک از آن ها یک باغ به حساب می آید و ارتفاع آن ها 25*50 متر می باشد. بازدید از این پارک زیبا حدود 30 دلار سنگاپور هزینه دارد.
 
 
پارک ملی
 
 
یک ویژگی بسیار جذاب که این ابر درختان دارا می باشند این است که در فصول پربارش، آب های حاصل از باران را در خود جمع می کنند که در مواقع نیاز در اختیار مسئولان پارک قرار می گیرد. آبیاری پارک و آب های لازم برای فواره ها از این طریق تامین می شود. 
 
 
پارک خلیج سنگاپور
 
 

تصاویر پارک خلیج سنگاپور

 
 
پارک ملی
 
خلیج سنگاپور
 
خلیج سنگاپور
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره باغ های خلیج سنگاپور

کرمی شهریور 1397
واااااااااااااای من که عاشق باغ های خلیج سنگاپور شدم انقدر که زیبا بود
امتیاز 5 از 5 | از بین 105 کاربران به باغ های خلیج سنگاپور