پارک ملی تاروکو

کشور تایوان واقع در بخش شرقی آسیا، در کنار کشور چین قرار دارد. پایتخت این کشور تایپه نام دارد. جاذبه های دیدنی بسیار زیبای این کشور باعث شده سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح در این شهر، تور تایوان را در برنامه سفر خود قرار دهند. یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در این شهر پارک ملی تاروکو می باشد. با ما در این بخش از وب سایت لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی پارک ملی تاروکو بپردازیم.
پارک ملی تاروکو یکی از جذاب ترین پارک های ملی در دنیا می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید و تفریح در این پارک به این شهر سفر می کنند. درون این پارک گیاهان و درختان سرسبز بسیاری در کنار کوه ها و رودخانه ها وجود دارد. هزاران مسیر برای عبور از میان این پارک زیبا وجود دارد، این مسیر ها از بین درختان، آبشار ها، دره ها و کوه ها می گذرد. یکی از جالب ترین و کمیاب ترین جاذبیه های دیدنی این پارک، دره هایی از جنس سنگ مرمر می باشد، که به عنوان محبوب ترین مناطق این پارک در بین گردشگران تور تایوان شناخته می شود. این منطقه از سال 1986 به عنوان پارک ملی تاروکو ثبت شده و مساحتی در حدود 920 کیلومتر مربع دارد. این پارک دارای 27 قله می باشد که بلند ترین قله آن برای کوه نانهو، با ارتفاع 3742 متری است. این پارک زیبا دارای گونه های جانوری بسیار زیادی می باشد. همچنین مسیری برای دوچرخه سواری در این منطقه وجود دارد. گردشگران تور تایوان که به قایق سواری علاقه دارند در فصل تابستان در این پارک می توانند به این ورزش بپردازند.
درون این پارک تنگه ای به نام تاروکو وجود دارد که دارای مساحتی در حدود 19 کیلومتر است. تنگه تاروکو دارای صخره هایی با ارتفاعی در حدود 100 متر می باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک ملی تاروکو

رویا 8 مرداد 97
0
پارک ملی تاروکو تایوان خیلی دیدنی بود من که از دیدنش اصلا خسته نشدم خدایی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما