پارک الوصل

شهر دبی یکی از شهرهای پر توریست در جهان می باشد که تعداد کثیری از گردشگران تمایل به بازدید از آن دارند. شهر دبی جاذبه ها و تفریحگاه های زیادی را در دل خود جای داده است که در این بین می توان به پارک الوصل اشاره کرد.
پارک الوصل از جمله پارک های معروف شهر دبی است که با وجود مساحت کمی که دارد ولی نزد توریست ها و اهالی بومی بسیار محبوب است. این پارک دارای یک زمین بازی مختص کودکان است که همین امر موجب شده کودکان گرایش خاصی برای رفتن به این پارک داشته باشند. در پارک الوصل که در منطقه ای خشک و کویری قرار دارد، تعداد بی شماری درخت کاشته شده که زیبایی این پارک را دو چندان کرده است و وجود این درختان در منطقه ای خشک سبب شده تا گردشگران تور دبی به وجد آمده و در این فضا به تفریح بپردازند. درختان نخل موجود در محوطه پارک بسیار چشم نواز بوده و فضای بسیار زیبایی را به وجود آورده است.
پارک الوصل در نزدیکی بیمارستان ایرانیان واقع شده که همین امر موجب شده تا هوای مطلوبی در منطقه به وجود آید. با هدف ایجاد رفاه و آرامش برای همراهان بیماران بستری شده در بیمارستان احداث شد تا آن ها در محیطی آرام و به دور از استرس بتوانند استراحت کنند. ورود به این پارک برای عموم مردم رایگان بوده و هیچ هزینه ای دربرندارد. پارک الوصل پارکی امن و با امکانات است که توریست های تور امارات می توانند با امنیت خاطر در آن به گشت و گذار بپردازند. ساعت کاری پارک الوصل از 8 صبح تا 10 شب است، البته لازم به ذکر است که در روزهای تعطیل تا ساعت 1:30 بامداد می توانید در این پارک زیبا به تفریح بپردازید. گردشگران تور دبی برای رفتن به این پارک باید به خیابان الوصل بروند و از آن جا برای رفتن به پارک اقدام کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک الوصل

نسیم 20 شهریور 97
1
برای پارک الوصل تور برگزار میشه ؟ و این که هزینه ای چجوری هست؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر