دهکده فیل ها

تاریخ انتشار : ۱۱ اردیبهشت
شهر پاتایا واقع در کشور تایلند، یکی از مقاصد گردشگری مهم می باشد. سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح به این شهر سفر می کنند. یکی از جاذبه های تفریحی این شهر دهکده فیل ها می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی دهکده فیل ها بپردازیم.
این دهکده در سال 1973 برای نگهداری از فیل های بیمار و فیل های پیر که دیگر توانایی کار کردن را نداشته اند، در شهر پاتایا ساخته شد. در ابتدا هدف این مجموعه نگهداری از این حیوانات بود اما با گذشت زمان و معروفیت این مکان در بین گردشگران به یکی از جاذبه های تفریحی این شهر تبدیل شد. گردشگران می توانند در این دهکده سوار فیل ها شوند و در محدوده این دهکده حدود 1 ساعت به گردش درون طبیعیت بکر و جنگل های آن بپردازید. همچنین امکان خرید بلیط برای تماشای نمایش فیل ها، فوتبال فیل ها، حمام فیلم ها و چندین نمایش دیگر در دهکده فیل ها وجود دارد . درآمد بدست آمده از این مکان صرف نگهداری این حیوانات می شود. گردشگران می توانند با فیل ها عکس یادگاری بگیرند.
گردشگران تور پاتایا می توانند در دهکده فیل ها ATV اجاره کنند و یا در رودخانه موجود در این دهکده سوار قایق شوند. ساعت کار این دهکده از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر می باشد. همچنین میوه ها و خوراکی های خوش مزه محلی برای پذیرایی از گردشگران وجود دارد. در شهر پاتایا موتور سوارانی برای رساندن گردشگران به این دهکده حضور دارند. هزینه ورودی این دهکده برای بزرگسالان 1350 بات و برای کودکان 1200 بات می باشد. گردشگران تور تایلند که به زندگی فیل ها علاقمند هستند حتما برای بازدید از فیل ها به این دهکده مراجعه کنند.
آدرس دهکده فیل ها:  48/120 Moo7 Bang Lamung District, Chon Buri 20150, Thailand 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره دهکده فیل ها

نوشین مرداد 1397
دهکده فیل های تایلند خیلی زیباست و باخال اصلا یه تجربه متفاوته
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به دهکده فیل ها