باغ وحش ساموئی

تاریخ انتشار : ۹ دی
ساموئی یکی از زیباترین و محبوب ترین شهر های تایلند است که دارای جاذبه های گردشگری بسیاری برای مسافران تور تایلند است. این شهر زیبا در سواحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد. این جزیره زیبا از لحاظ طبیعی جذابیت های زیادی دارد. یکی از جاذبه های دیدنی این جزیره که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جلب میکند، باغ وحش ساموئی است.
این باغ وحش سفری به زیستگاه موجودات دریایی، پرندگان رنگارنگ و حیوانات عجیب و غریب است. موجودات اصلی باغ وحش ساموئی ببر و پلنگ بنگال می باشد که در نمایشهای روزانه قدرت خود را به اجرا می گذارند. جالب است بدانید که در باغ وحش ساموئی با پرداخت هزینه، می توانید با ببرهای این باغ وحش عکس بگیرید. 
اگر تمایل به بازدید از موجودات دریایی همراه با غواصی هستید، می توانید در ساحل ساموئی و کوتائو این باغ وحش به غواصی پرداخته و از چشم انداز این موجودات لذت ببرید. ولی برای آن دسته از گردشگران تور ساموئی که غواصی بلد نیستند، می توانم بگویم که آکواریوم این باغ وحش جایگزین بسیار مناسبی است. این قسمت شبیه روستای ماهیگیری ساموئی طراحی شده است. 
در باغ وحش ساموئی گونه های جانوری زیبایی مانند پلنگ، سمور، میمون و همچنین پرندگان رنگارنگ مانند طوطی، کرکس و عقاب دریایی نمایش اجرا می کنند. 
در قسمت دیگر از این آکواریوم، در باغ وحش ساموئی، مجموعه ای بزرگ با طیف وسیعی از زندگی دریایی شامل کوسه، کوسه پلنگ، مانتا، گربه ماهی و همچنین بسیاری از گونه های ماهی گرمسیری و منطقه ای وجود دارد. در این قسمت گردشگران تور ساموئی به راحتی می توانند، به لاک پشت های دریایی غذا بدهند.
بیشتر گردشگرانی که به این جزیره زیبا میروند این باغ وحش را با ببرها و پلنگ هایشان می شناسند. این باغ وحش مکان زیبایی برای تفریح و همچنین شناختن گونه های متفاوت از حیوانات است که برای کودکان و بزرگسالان بسیار جالب و تماشایی است. ساعت کار باغ وحش ساموئی همه روزه از ساعت نه صبح تا هجده میباشد. به گردشگران تور ساموئی پیشنهاد میشود اگر به شهر زیبای ساموئی سفر کردند، حتما از این مکان تفریحی هم دیدن نمایند.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره باغ وحش ساموئی

شهره شهریور 1397
باغ وحش ساموئی رو برید و با ببر های زیبای آن عکس های خاصی بگیرید
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به باغ وحش ساموئی