ساحل پالولم

تاریخ انتشار : ۸ آذر
یکی از بهترین جاذبه های گردشگری هند یاحا پالولم  یا همان ساحل پالولم می باشد. ساحل پالولم وسیع ترین ساحل و مرکز تفریحی هند می باشد که در گوا واقع شده است. 
این ساحل در قسمت جنوبی گوا قرار گرفته است و یکی از برترین دیدنی های هندوستان و یکی از بهترین جاذبه برای گردشگران تور گوا است. یک خلیج طبیعی احاطه شده که توسط پرتگاه های بلند در دو طرف، و دارای دریایی آرام با یک بستر کم شیب است. 
 گوا سواحلی طولانی فوق العاده زیبا با آفتابی درخشان دارد. این ساحل یکی از مشهور ترین سواحل دنیا برای آفتاب گرفتن برای گردشگران به شمار می رود. در تمام این ساحل زیبا تفریحات آبی مانند: قایق سواری، شنا، ماهیگیری وجود دارد. ساحا پالولم برای آفتاب گرفتن و پیاده روی بسیار مناسب است. پیاده روی این ساحل آرامش خاص به همراه  دارد که گردشگران تور گوا  اغلب برای استراحت و آرامش از کناراین آب لذت می برند. گردشگران می توانند از پلاژهایی که در کنار این ساحل قرار دارند را برای استراحت انتخاب کنند. 
درختان نارگیل بسیارزیبایی در سراسر طول ساحل پا لولم وجود دارد که بر زیبایی این ساحل افزوده است. قدم زدن در میان این درختان حس آرامش خاصی را به همراه دارد.
سر تا سر ساحل پالولم رستوران های رنگارنگی وجود دارد که تمام غذاهای هندی را می توان از آنجا تهیه کرد و از نشستن و غذا خوردن در کناراین ساحل لذت ببرید. در کنار این ساحل هتل های غول آسایی چشم انسان را به خود خیره می کند  که می توانید با اقامت در این هتل ها هم از آرامش این دریا بحره ببریم. در طول روز که در کنار این ساحل قدم می زنید صندلی های چوبی با چتر های رنگارنگی را می بینید که برای استراحت گردشگران قرار داده شده است. برای کسانی که دنبال آرامش هستند این ساحل بسیار مناسب است. 

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره ساحل پالولم

مرتضی تیر 1397
ساحل پالولم از خود گوا چقدر فاصله داره ؟ هتل هم داره؟
حسن آذر 1396
از هند تا این ساحل پالولم چقدر راه است
پریا آذر 1396
برای رفتن به این ساحل پالولم باید تیکت خریداری کنیم
امتیاز 5 از 5 | از بین 102 کاربران به ساحل پالولم