بازار شناور پاتایا

تاریخ انتشار : ۵ آذر
تایلند با توجه به جاذبه های گردشگری بسیاری که دارد توانسته گردشگران زیادی را به خود جذب کند، یکی از این جاذبه های دیدینی بازار شناور پاتایا است. این کانال که در سال 1868 میلادی به دستور پادشاه رامای چهارم  برای سهولت در سفرهای آبی بین شهرها ساخته شده است.
بازار شناور پاتایا نسبت به بازار شناور بانکوک  امن تر و بزرگتر است  و محصولات متنوع تری با کیفیت عالی در این کانال عرضه می شود، این کانال شامل صد غرفه و مغازه است که محصولاتی نظیر لباس، صنایع دستی، هنر، جواهرات را ارائه می دهند که علاوه بر مرکز خرید  به نوعی مکان بسیار دیدینی نیز می باشد.
 در این کانال قایق هایی با ظرفیت 4 نفر وجود دارند که گردشگران تور پاتایا را به تماشای این مناظر دیدینی هدایت میکند، البته می توانید با پرداخت هزینه کم، قایق کوچکتری را به مدت 30 دقیقه اجاره کنید.
 زمانی که قصد سفر با این قایق ها را کردید در میان راه چشم انداز هایی نظیر مزارع گل های آفتاب گردان و صیفی جات  را نیز خواهید دید، نگاه کردن به  معماری خانه هایی که در کنار این کانال هستند و سبک زندگی مردم که در کنار این بازار شناور زندگی می کنند هیجان انگیز و سرگرم کننده خواهد بود.
محصولاتی که روی این قایق ها در بازار شناور پاتایا عرضه می شود اغلب میوه ها، سبزیجات، انواع دسر ها وغذاهای پخته شده تایلندی است، که به گردشگران تور پاتایا پیشنهاد می شود حتما یه وعده غذایی خود را آنجا میل کنید.
 این بازار تقریبا تمام روز برقرار است ، شلوغ ترین ساعت کار این بازار شناور از ساعت 6 تا 11 صبح است که پیشنهاد می شود گردشگرانی که از این شیوه خرید و فروش لذت میبرند حتما دیدن کنند.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره بازار شناور پاتایا

شبنم آذر 1396
قیمت وسایلش چه جوری گرانه؟
نگین آذر 1396
چه بازار باحالی. ترافیک ندارن با قایق ها؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بازار شناور پاتایا