شهربازی سان وی لاگون

📅 انتشار : 1396/08/21 📅 بروزرسانی : 1401/10/17 بازدید : 529

مالزی یکی از کشور های پر طرفدار ایرانی است که به دلیل آب و هوایی استوایی یکی از بهترین مقاصد گردشگری در فصل پاییز و زمستان می باشد.این کشور با جاذبه های گردشگری و تفریحی فراوان مقصد مناسبی برای مسافران به شمار می رود به همین خاطر در این قسمت می خواهیم مسافران عزیز را با یکی از مکان های تفریحی محبوب به نام شهربازی سان وی لاگون بیش تر آشنا کنیم.

آشنایی با شهربازی سان وی لاگون مالزی

در شهربازی سان وی لاگون بزرگ ترین پارک آبی مالزی ساخته شده است که تفریحات مدرن و هیجان انگیزی آبی روحیه گردشگران را شاد می سازد.
 
 
شهربازی سان وی با مرکز شهر کوالالامپور 15 کیلومتر فاصله و در سال 1992 به روی عموم باز گردید.در این پارک می توانید انواع تفریحات آبی و غیر آبی را امتحان نمایید به قسمت های مختلف پارک نظیر شهربازی ،  پارک آبی ، نیکلدیون لاست لاگون و پارک وحشت و هیجان بروید.گردشگرانی که مالزی سفر می کنند اگر در طول سفر خود حس کردید حوصلتان سر رفته خود را به سرعت به شهربازی سان وی لاگون برسانید و به تمامی بخش های آن سری بزنید و روز هیجان انگیز و خاطره سازی را برای خود و همراهانتان بسازید.

تفریحات مالزی - آشنایی با بهترین تفریحاتی که در کشور مالزی باید آن ها را تجربه کنید!

در یکی از قسمت های این شهربازی نیکلودین لاست لاگون نام دارد که با شخصیت های کارتونی ، درختان سرسبز ، پارک آبی باب اسفنجی ، سرسره خشم ، بازی شالاپ شولوپ ، سقوط آزاد در مانسون ۳۶۰ ، دره کرگدن ، سرسره های باستانی ، کمپ جست و جو گران و پلکان عجایب نیز می باشد.
پارک آبی مالزی در این شهربازی از محبوبیت خاصی برخوردار است که در نگاه اول یاد جنگل های استوایی آفریقای جنوبی می افتید همچنین دارای سه سرسره ی اصلی می باشد که باید با امتحان آن اوج هیجان را تجربه کنید. اگر هم به پارک آبی علاقه نداشتید می توانید شهربازی را انتخاب کنید.
تجربه سفر به کشورهای آسیای شرقی با جاذبه‌های دیدنی هیجان انگیز
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.9 از 5 | از 100 کاربران به شهربازی سان وی لاگون