شهربازی سان وی لاگون

مالزی یکی از کشور های پر طرفدار ایرانی است که به دلیل آب و هوایی استوایی یکی از بهترین مقاصد گردشگری در فصل پاییز و زمستان می باشد.این کشور با جاذبه های گردشگری و تفریحی فراوان مقصد مناسبی برای مسافران به شمار می رود به همین خاطر در این قسمت می خواهیم مسافران عزیز را با یکی از مکان های تفریحی محبوب به نام شهربازی سان وی لاگون بیش تر آشنا کنیم.
در شهربازی سان وی لاگون بزرگ ترین پارک آبی مالزی ساخته شده است که تفریحات مدرن و هیجان انگیزی آبی روحیه گردشگران را شاد می سازد.

شهربازی سان وی با مرکز شهر کوالالامپور 15 کیلومتر فاصله و در سال 1992 به روی عموم باز گردید.در این پارک می توانید انواع تفریحات آبی و غیر آبی را امتحان نمایید به قسمت های مختلف پارک نظیر شهربازی ،  پارک آبی ، نیکلدیون لاست لاگون و پارک وحشت و هیجان بروید.گردشگرانی که مالزی سفر می کنند اگر در طول سفر خود حس کردید حوصلتان سر رفته خود را به سرعت به شهربازی سان وی لاگون برسانید و به تمامی بخش های آن سری بزنید و روز هیجان انگیز و خاطره سازی را برای خود و همراهانتان بسازید.
در یکی از قسمت های این شهربازی نیکلودین لاست لاگون نام دارد که با شخصیت های کارتونی ، درختان سرسبز ، پارک آبی باب اسفنجی ، سرسره خشم ، بازی شالاپ شولوپ ، سقوط آزاد در مانسون ۳۶۰ ، دره کرگدن ، سرسره های باستانی ، کمپ جست و جو گران و پلکان عجایب نیز می باشد.
پارک آبی مالزی در این شهربازی از محبوبیت خاصی برخوردار است که در نگاه اول یاد جنگل های استوایی آفریقای جنوبی می افتید همچنین دارای سه سرسره ی اصلی می باشد که باید با امتحان آن اوج هیجان را تجربه کنید. اگر هم به پارک آبی علاقه نداشتید می توانید شهربازی را انتخاب کنید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شهربازی سان وی لاگون

نغمه حسینی 22 آبان 96
2
شهربازی سان وی لاگون فوق العاده بده پر از هیجان به خصوص پارک آبی
پگاه 22 آبان 96
1
من شهربازی سان وی لاگون رفتم واقعا عالی بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر