گشت با قایق های گاندولا

سالانه در زمان های مختلف گردشگران زیادی ایتالیا را به عنوان مقصد گردشگری خودشان انتخاب می کنند.این کشور اروپایی زیبا با فرهنگ غنی ، مهمان نوازی ، جاذبه های گردشگری تاریخی و تفریحات متعدد آن را به یک مقصد گردشگری ایده آل و محبوب برای تمامی سنین تبدیل کرده است.در این بخش از لحظه آخر می خواهیم به یکی از تفریحات معروف و پر طرفدار ونیز به نام گشت با قایق های گاندولا بیش تر بپردازیم.
این تفریح متفاوت اولین کاریست که هر گردشگر در روز اول سفر خود انجام خواهد داد اما گشت با قایق های گاندولا و گشت و گذار در کانال های ونیز حال و هوای دیگری دارد.برای تجربه این تفریح می توانید قایق های گاندولا در پل ریالتو و کانال بزرگ نزدیک Doge’s Palace پیدا کنید که همه ی آن ها همیشه یک کلاه حصیری بر سر دارند و می توانید در موقع گشت در پل و کانال آن ها را به راحتی ببینید.
قیمت های قایق های گاندولا مناسب و  مطمئن باشید که نرخ استاندارد را پرداخت می کنید و اگر هم دلتان خواست می توانید انعام هم بدهید.توجه داشته باشید بهتر است قبل از سوار شدن در مورد قیمت ، طول مسیر و همچنین زمان قایق سواری به توافق برسید.
انتخاب زمان روز و طول مسیر بستگی به انتخاب خودتان دارد.در زمانی که روز رو به غروب می رود تمامی چراغ های کاخ ها و رستوران های اطراف روشن با زیبایی بی نظیری شما را مبهوت خود می کند و زمان رمانتیکی را به شما هدیه می دهد.
پیشنهاد لحظه آخر به شما بازدید و قایق سواری هنگام غروب است تنها نکته ای که در این میان خوشایند نمی آید دیدن پارکینگ قایق های گاندولا در نزدیکی کاخ Doge’s است که شاهد شلوغ ترین نقطه ی کانال بزرگ خواهید بود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره گشت با قایق های گاندولا

شیرین 15 آبان 96
2
گشت با قایق های گاندولا خیلی گرونههه و زمان کمی هم با قایق می گردانند
بهرنگ 15 آبان 96
0
گشت با قایق های گاندولا واقعا خوب بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر