گشت با قایق های گاندولا

سالانه در زمان های مختلف گردشگران زیادی ایتالیا را به عنوان مقصد گردشگری خودشان انتخاب می کنند.این کشور اروپایی زیبا با فرهنگ غنی ، مهمان نوازی ، جاذبه های گردشگری تاریخی و تفریحات متعدد آن را به یک مقصد گردشگری ایده آل و محبوب برای تمامی سنین تبدیل کرده است.در این بخش از لحظه آخر می خواهیم به یکی از تفریحات معروف و پر طرفدار ونیز به نام گشت با قایق های گاندولا بیش تر بپردازیم.
این تفریح متفاوت اولین کاریست که هر گردشگر در روز اول سفر خود انجام خواهد داد اما گشت با قایق های گاندولا و گشت و گذار در کانال های ونیز حال و هوای دیگری دارد.برای تجربه این تفریح می توانید قایق های گاندولا در پل ریالتو و کانال بزرگ نزدیک Doge’s Palace پیدا کنید که همه ی آن ها همیشه یک کلاه حصیری بر سر دارند و می توانید در موقع گشت در پل و کانال آن ها را به راحتی ببینید.
قیمت های قایق های گاندولا مناسب و  مطمئن باشید که نرخ استاندارد را پرداخت می کنید و اگر هم دلتان خواست می توانید انعام هم بدهید.توجه داشته باشید بهتر است قبل از سوار شدن در مورد قیمت ، طول مسیر و همچنین زمان قایق سواری به توافق برسید.
انتخاب زمان روز و طول مسیر بستگی به انتخاب خودتان دارد.در زمانی که روز رو به غروب می رود تمامی چراغ های کاخ ها و رستوران های اطراف روشن با زیبایی بی نظیری شما را مبهوت خود می کند و زمان رمانتیکی را به شما هدیه می دهد.
پیشنهاد لحظه آخر به شما بازدید و قایق سواری هنگام غروب است تنها نکته ای که در این میان خوشایند نمی آید دیدن پارکینگ قایق های گاندولا در نزدیکی کاخ Doge’s است که شاهد شلوغ ترین نقطه ی کانال بزرگ خواهید بود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز گشت با قایق های گاندولا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
بهرنگ 15 آبان 1396
0
گشت با قایق های گاندولا واقعا خوب بود
شیرین 15 آبان 1396
2
گشت با قایق های گاندولا خیلی گرونههه و زمان کمی هم با قایق می گردانند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری