دریاچه گاردا ایتالیا

تاریخ انتشار : ۱۵ مهر
دریاچه گاردا ایتالیا یکی از بهترین اماکن تفریحی در این کشور محسوب می شود که امروزه با استقبال چشمگیری از سوی گردشگران تور ایتالیا قرار گفته است. یکی از مراکز تفریحی مناسب برای انجام تفریحات آبی دوچرخه سواری، اسب سواری، پیاده روی، اسکی روی آب و صخره نوردی می باشد. دریاچه گاردا ایتالیا چندین جزیره زیبا را در خود جای داده است که برای سفر به هر کدام می توانید از تورهای مخصوص خود استفاده کنید. دریاچه گاردا ایتالیا در بین یخچال های طبیعی بدون دخالت انسان به وجود آمده است و در میان کوه های آلپ قرار گرفته است. در واقع می توان گفت دریاچه گاردا بزرگ ترین دریاچه ایتالیا بوده است که دور تا دور آن را شهرهای توریستی و مناطق گردشگری مانند میلان و ونیز احاطه کرده است.

امروزه با توجه به پیشرفت های چشمگیری که این مجموعه در زمینه های مختلفی مانند: ایجاد تفریحات مفرح آبی، کلوب های ورزشی، انواع رستوران، کافه، مرکز های اسپا و ماساژ، هتل های لوکس با چشم اندازهای بی نظیر و ... داشته است جزء بهترین اماکن تفریحی کشور ایتالیا به شمار می رود. البته زیبایی ها و جلوه ای که وجود کوه های آلپ به این مجموعه بخشیده است را نمی توان نادیده گرفت. 
آب و هوایی معتدل و فوق العاده پاک، پوشش گیاهی خاص و انبوه ، دریایی شفاف، زلال با شن های طلایی رنگ ، وجود صندلی های راحتی و مخصوص آفتلاب گیری، چتر های سایه بان وتورهای مخصوص بازی های والیبال و بدمینتون از دیگر امکانات دریاچه گاردا ایتالیا به شمار می رود. برای شما گردشگران تور ایتالیا این تفرجگاه ساحلی می تواند از جذاب ترین مراکز تفریحی به شمار رود که با توجه به فاصله کم آن از مرکز شهر بهترین گزینه برای گذراندن اوقات خوش می باشد. پس در سفر به کشور ایتالیا، دریاچه گاردا را فراموش نکنید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره دریاچه گاردا ایتالیا

داودی شهریور 1397
دریاچه گاردا ایتالیا انگار بهشته انقدر که زیبا و تمیز هست دریغ از یک تکه آشغال بر عکس ایران
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به دریاچه گاردا ایتالیا