امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به آکواریوم کوالالامپور

آکواریوم کوالالامپور

در پایتخت کشور مالزی جاذبه ها و اماکن تفریحی زیادی وجود دارد که به همین خاطر گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. یکی از محبوب ترین جاذبه های تفریحی این شهر بزرگ آکواریوم کوالالامپور است. این آکواریوم در نزدیکی برج های دوقلوی پتروناس کوالالاپور قرار دارد که به راحتی قابل دسترسی است. آکواریوم کوالالامپور مساحتی حدود 60 هزار متر مربع دارد که آبزیان بسیاری را در خود جای داده است. پروژه ساخت این آکواریوم در سال 2002 آغاز شد و در سال 2005 به پایان رسید و افتتاح گردید.


آکواریوم کوالالامپور میزبان 5 هزار گونه جانواران آبزی و ماهی های گوناگون رنگارنگ می باشد که اکثر این آبزیان را شاید در اعماق اقیانوس ها بیابید یا تا به حال به چشم ندیده باشید. این آکواریوم از نادرترین و زیبا ترین گونه ها تشکیل شده که جلوه ای تماشایی و هیرت انگیز را به نمایش گذاشته است. برای ورود به این مجموعه باید مبلغی پرداخت کنید که در آخر مطلب به هزینه ها و ساعات کار آکواریوم کوالالامپور می پردازیم. یکی از مکان های پر بازیدید و محبوب این مجموعه که طرفداران زیادی دارد تونل آکواریوم است که به طول 90 متر است و بازدید کنندگان را از میان اقیانوسی بزرگ و عظیم از کف آکواریوم کوالالامپور عبور می دهد.

 

در این منظره زیبا و فوق العاده ماهی های بسیار دیدنی و بی نظیر وجود دارند که می توان به ببر کوسه، ماهی های گوشت خار، مار ماهی، ماهی های بزرگ آب های استوایی اشاره کرد. این ماهی ها در ساعات و روزهای مخصوصی تغذیه می کنند که این کار به وسیله تعدادی غواص انجام می شود. همچنین می توانید از غواصی درون آکواریوم و قفس درون آب نیز لذت ببرید که یکی از تفریحات عالی برای بازدید کنندگان است. آکواریوم کوالالامپور در تمام طول هفته حتی در روزهای تعطیلات عمومی از ساعت 9 صبح تا 8 شب میزبان بازدید کنندگان عزیز و گردشگران محترم تور مالزی می باشد. هزینه ورودی این مجموعه بین 35 تا 45 رینگت است.

نظرات مردم درباره آکواریوم کوالالامپور

مهرسام 11 شهریور 97
1
آکواریوم کوالالامپور خیلی دیدنی و هیجان انگیز هست پیشنهاد می کنم حتما برید
درج نظر