امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه آملی

کافه آملی

زاگرب یکی از شهرهای تاریخی و باستانی کشور کرواسی است که مکان ها و بناهای قدیمی زیادی در خود جای داده است. کافه ها یکی از مکان هایی است که طرفداران زیادی دارند همچنین توریست ها و گردشگران هم نیز به این مکان ها علاقه زیادی نشان می دهند. کافه آملی یکی از محبوب ترین کافه های شهر زاگرب است که بین ساکنان و اهالی این شهر هم بسیار مشهور می باشد. کافه آملی  سال 2005 در عمارت تاریخی و باستانی شاهزاده خانم موناکو 150 ساله افتتاح شده است که این بنا قدمتی مثال زدنی دارد. 
این کافه در یکی از کوچه های خیابان سلطنتی قرار دارد که از این رو توجه توریست ها را بیشتر جلب می کند. چیزی که کافه آملی را بیشتر معروف کرده محیط آن است، در فضای داخلی دکوراسیون قدیمی و تاریخی می باشد و دیوارها با آثار هنری از جمله نقاشی ها و تصاویر چهره های ماندگار کرواسی پوشانده شده است، همچنین میزها و صندلی ها بسیار ساده و به رنگ قهوای تیره می باشند. طراحی داخلی کاملا به شکل یک خانه بزرگ بوده که رنگ و بوی تاریخ و تمدن قدیم را در خود نگهداشته است.
 اما فضای بیرونی کافه آملی که مورد پسند اکثر مشتریان است در حیاطی با شکوه و بی نظیر قرار دارد. در این حیاط پرطرفدار آب نماها، سایه بان ها، پایه های چراغ به چشم می خورند که زیبایی آن را دو چندان کرده است، میزو صندلی ها میان باغچه ای سبز با درختانی بلند و گل های رنگارنگ  قرار دارند که شکوهی بی همتا را به نمایش گذاشته است. منوی کافه آملی دارای کوکتل های متنوع و رنگارنگ بین المللی، سنتی و محلی کرواسی، دسرهای لذیذ، کیک ها با طعم های متفاوت، دمنوش ها و انواع نوشنیدنی های دیگر می باشد.به گردشگران تور کرواسی پیشنهاد می شود برای گذراندن ساعاتی آرام و دلنشین، از کافه آملی زیبا و بی نظیر دیدن فرمایند.

نظرات مردم درباره کافه آملی

نارسیس 7 مهر 97
1
کافه آملی تو آمل هم هست خخخخ
درج نظر