امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه گالری کا اصفهان

کافه گالری کا اصفهان

شهر اصفهان از شهرهای توریستی و گردشگری ایران است که طرفداران زیادی دارد. علاوه بر مکان های گردشگری و تاریخی فراوانی که در این شهر وجود دارد، کافه و رستوران های زیادی نیز در این شهر احداث گشته است که یکی از آن ها " کافه گالری کا اصفهان" می باشد. این کافه که در خیابان باغ دریاچه قرار گرفته، دارای دکوراسیونی ساده بوده و محیطی دلنشین دارد.
گردشگران تور اصفهان، می توانند برخی غذاهای خوشمزه و دلچسب و انواع نوشیدنی های گرم و سرد لذیذ را در کافه گالری کا اصفهان سفارش دهند و در آرامش میل کنند. لذت نوشیدن یک قهوه داغ دلچسب در کنار مطالعه کتاب دلخواهتان می تواند خاطره خوشی را از سفری که با تور اصفهان داشتید، برایتان رقم بزند. محیط دنج این کافه برای افرادی که به دنبال آرامش می باشند، بسیار مناسب است.

نوشیدنی ها و غذاهایی که در کافه گالری کا اصفهان سرو می شود، به زیبایی تزئین شده و در ظروفی ساده و شیک در اختیار سفارش دهندگان قرار می گیرد. میز و صندلی های موجود در این کافه، ساده بوده و حسی صمیمانه در فضای آن وجود دارد که بسیار گیرا می باشد و تعداد زیادی از گردشگران تور داخلی را مجاب می کند تا در آن به خوردن یک نوشیدنی بپردازند. نور کمی که در کافه وجود دارد، فضایی رمانتیک به وجود آورده که برای ملاقات و گفتگوهای دوستانه بسیار مناسب می باشد.
لازم به ذکر است که بگوییم کافه فضای بزرگی ندارد و در همان محیط کوچک تعدادی میز و صندلی چیده شده است. در فصل تابستان و در گرمای روزهای آفتابی می توانید بعد از گشت و گذار در شهر، در این کافه نوشیدنی های خنک و خوش طعمی را میل کنید که طعمی ماندگار برای شما به ارمغان می آورد و خستگی کل روز را از تن به در کنید. 
درج نظر