امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به فابیولس دیزت کافی

فابیولس دیزت کافی

بانکوک یکی از زیبا ترین شهر های تایلند و در عین حال محبوب ترین شهر برای گردشگران سراسر جهان می باشد. این شهر توانسته با حفظ فرهنگ و آداب و رسوم های خود طی سال های اخیر گردشگران زیادی را به سمت خود جذب کند.در سفر های مختلف علاوه بر بازدید از جاذبه های گردشگری ، تفریحات خورد و خوراک و تجربه غذا های و نوشیدنی های سنتی هر منطقه هیجان خودش را دارد.به همین دلیل برای گردشگرانی که به این کار علاقه ی زیادی دارند را با یکی از کافه های خوب و محبوب به نام فابیولس دیزت کافی بیش تر آشنا نماییم.
زمانی که دارید خیابان خان سوان بانکوک را بالا پایین و می گردید بهترین پیشنهاد  برای درکردن خستگیات رفتن به کافه فابیولس دیزت کافی می باشد.در این کافی شاپ می توانید خوشمزه ترین و بهترین قهوه ها و کیک های مختلف را نوش جان کنید و از نحوه ی خدمات حرفه ای پرسنل این کافه نهایت لذت و آرامش را بدست آورید.
فضای داخلی کافه فابیولس دیزت کافی به سبک کلاسیک طراحی شده و در فضای  داخل ا رادیو و ضبط های قدیمی تزئین شده و همچنین در دیوار ها و پلکان های آن از دیوار ها و تابلو های سیاه و سفید پاپ استفاده شده که زیبایی خاصی به کافه بخشیده است.
در این کافه می توانید انواع نوشیدنی ها و غذا های بین المللی خوشمزه ای را سفارش و در اوج آرامش به وای فای رایگان این کافه وصل شوید و ایمیل ها , عکس ها و تماس صوتی با دوستان و خانواده تان برقرار کنید.
ساعت کاری فابیولس دیزت کافی همه روزه از ساعت 9 الی 23 در وعده های صبحانه ، نهار ، میان وعده و شام و انواع نوشیدنی های سرد و گرم آماده ی پذیرایی از مشتریان خود می باشد.

نظرات مردم درباره فابیولس دیزت کافی

لیلا 6 آبان 96
1
فابیولس دیزت کافی قیمت های خوبی داره
نسیم 6 آبان 96
0
من فابیولس دیزت کافی خوب بود اما خیلی عالی نیست
درج نظر