امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه آپشرون

کافه آپشرون

مسکو یکی از شهر های توریستی بی نظیر روسیه به شمار می رود که همیشه با آب و هوای خوب و نسیم خنکش به استقبال مسافران تور مسکو می آید که مسافران را به سمت میل کردن نوشیدنی گرم و همچنین انواع غذا های سنتی راغب می کند. در این قسمت قصد داریم شما را با یکی از کافه های خوب مسکو به نام کافه آپشرون آشنا خواهیم که برای یک بار رفتن به این کافه مطمئن باشید ارزشش را دارد.
کافه آپشرون یکی از کافه های منحصر به فرد مسکو به شمار می رود که علاوه بر اهالی مسکو حتی گردشگران و انواع تور لیدر ها این کافه را می شناسند و به مسافران خود پیشنهاد می کند که همه ی آن ها به دلیل کیفیت و قیمت های عالی این کافه می باشد به خصوص برای مسافران کاملا خوب و مقرون به صرفه می باشد.
منوی کافه آپشرون شامل انواع غذا های روسی ، آذربایجانی ، گرجستانی و اروپایی می باشد که برای مشتریان خود با بهترین مواد غذایی و بهترین طعم ممکن سرو می کنند.
یکی از ویژه گی های جذابیت این کافه استفاده از رنگ روشن در دکوراسیون داخلی و بدون هیچ تزئینات اضافی کار شده است و همچنین با پرسنل مودب و حرفه ای که دارد تبدیل به یکی از بهترین کافه های مسکو شده است.
گردشگران تور مسکو با ورود به کافه آپشرون با صدای دلنشین موسیقی زنده رو به رو خواهید شد که می توانید ساعاتی را در این کافه خوش بگذرانید و از میل کردن غذا و انواع نوشیدنی ها نهایت لذت را ببرید.
ساعت کاری کافه آپشرون همه روز به جز سه شنبه از ساعت 12 ظهر تا 2 بامداد آماده ی پذیرایی از مشتریان خود در وعده های غذایی نهار ، عصرانه ، شام ، انواع نوشیدنی و انواع دسر های رنگارنگ و متنوع نیز می باشد.

نظرات مردم درباره کافه آپشرون

حسنوند 8 مرداد 97
3
تو کافه آپشرون هر چقدرم که بشینید خسته نمیشید خیلی کافه ی خوبیه به خصوص پرسنل خوبی که داره
درج نظر