دریپ کافیست

📅 انتشار : 1397/01/18 📅 بروزرسانی : 1402/06/20 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 1369
کافه دریپ کافیست
کافه دریپ کافیست
کافه دریپ کافیست
کافه دریپ کافیست
شهر استانبول از مهمترین و توریستی ترین شهر های کشور ترکیه است که جاذبه های تفریحی گردشگری زیادی را در خود جای داده است. در کنار تمامی این جاذبه ها امکانات رفاهی زیادی نظیر کافه ها و رستوران های متعدد در سطح این شهر به چشم می خورد. ما دراین مقاله قصد داریم یکی از بهترین کافه های شهر استانبول را به کاربران سایت و گردشگران استانبول معرفی کنیم. کافه دریپ کافیست همان طور که پیشتر گفتیم یکی از بهترین کافه های استانبول است که اولین شعبه آن در قسمت آسیایی شهر افتتاح شد و پس مدتی به دلیل دارا بودن پرسنل حرفه ای و همچنی سرو منوی بسیار با کیفیت به یک کافه محبوب میان اهالی استانبول شد بعدها شعبه دوم این کافه نیز در قسمت اروپایی شهر افتتاح شد.

تور استانبول - بهترین قیمت تور استانبول، خدمات عالی و تضمین کیفیت در لحظه آخر

منو کافه دریپ کافیست استانبول

لازم به ذکر است در منوی دریپ کافیست انواع میان وعده ها، نوشیدنی ها، قهوه ها و همچنین انواع غذا های ایتالیایی به چشم می خورد اما معروف ترین نوشیدنی این کافه قهوی دمی سرد به همراه یخ می باشد که اغلب مشتریان ثابت کافه این قهوه را نوش جان می کنند. اگر با تور استانبول سفر می کنید حتما مقداری از زمان سفر خود را به این کافه اختصاص دهید و از گذراندن زمان و استراحت در این کافه زیبا لذت ببرید.

راهنمای سفر به استانبول - هر آنچه باید قبل از سفر به استانبول بدانید!

فضای کافه دریپ کافیست

معماری و دیزاین کافه دریپ کافیست کاملا کلاسیک بوده و همین امر زیبایی های آن را دو چندان می کند. همچنین خوب است بدانید گردشگران تور استانبول می توانند بسته به سلیقه خود سفارش ها را در بالکن رو باز و یا در فضای بسته نوش جان کنند. با توجه به اینکه دریپ کافیست 2 شعبه در نقاط مختلف استانبول دارد دسترسی به آن بسیار راحت بوده و گردشگران تور ترکیه می توانند به راحتی به یکی از شعبات دریپ کافیست رفته و از گذراندن زمان در فضای دوستانه کافه لذت ببرند.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.6 از 5 | از 1488 کاربران به دریپ کافیست