دریپ کافیست

تاریخ انتشار : ۱۸ فروردین تعداد بازدید : 364
شهر استانبول از مهمترین و توریستی ترین شهر های کشور ترکیه می باشد که جاذبه های تفریحی گردشگری زیادی را در خود جای داده است در کنار تمامی این جاذبه ها امکانات رفاهی زیادی نظیر کافه ها و رستوران های متعدد در سطح این شهر به چشم می خورد. ما دراین مقاله قصد داریم یکی از بهترین کافه های شهر استانبول را به کاربران سایت و گردشگران استانبول معرفی کنیم کافه دریپ کافیست همان طور که پیشتر گفتیم یکی از بهترین کافه های استانبول است که اولین شعبه آن در قسمت آسیایی شهر افتتاح شد و پس مدتی به دلیل دارا بودن پرسنل حرفه ای و همچنی سرو منوی بسیار با کیفیت به یک کافه محبوب میان اهالی استانبول شد بعدها شعبه دوم این کافه نیز در قسمت اروپایی شهر افتتاح شد.
لازم به ذکر است در منوی دریپ کافیست انواع میان وعده ها، نوشیدنی ها، قهوه ها و همچنین انواع غذا های ایتالیایی به چشم می خورد اما معروف ترین نوشیدنی این کافه قهوی دمی سرد به همراه یخ می باشد که اغلب مشتریان ثابت کافه این قهوه را نوش جان می کنند. 
اگر با تور استانبول سفر می کنید حتما مقداری از زمان سفر خود را به این کافه اختصاص دهید و از گذراندن زمان و استراحت در این کافه زیبا لذت ببرید.
معماری و دیزاین کافه دریپ کافیست کاملا کلاسیک بوده و همین امر زیبایی های آن را دو چندان می کند. همچنین خوب است بدانید گردشگران تور استانبول می توانند بسته به سلیقه خود سفارش ها را در بالکن رو باز و یا در فضای بسته نوش جان کنند.
با توجه به اینکه دریپ کافیست 2 شعبه در نقاط مختلف استانبول دارد دسترسی به آن بسیار راحت بوده و گردشگران تور ترکیه می توانند به راحتی به یکی از شعبات دریپ کافیست رفته و از گذراندن زمان در فضای دوستانه کافه لذت ببرند.
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور استانبول ۱۵ خرداد
۴
۱۵ خرداد - ۱۹ خرداد
قشم ایر
ایران ایر تور
فلات پارس
مشاهده تور
۵,۸۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول خرداد
۳
۲۰ خرداد - ۳۰ خرداد
قشم ایر
آسمان
تینو پرواز
مشاهده تور
۵,۱۵۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول ۱۸ خرداد
۶
۱۸ خرداد - ۲۴ خرداد
قشم ایر
قشم ایر
سورتمه گشت
مشاهده تور
۶,۳۷۰,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 1486 کاربران به دریپ کافیست