ویزای توریستی برزیل

برزیل کشوری است که برای سفر به آن نیاز به ویزای توریستی برزیل دارید، مسافران مجاز به کار و اقامت بیش از مدت زمان اعتبار ویزا که سه ماه است نیستند و امکان تمدید ویزای توریستی برزیل در این کشور وجود ندارد، جهت تقاضای ویزا در مرحله اول باید فرم کشور برزیل که دو نسخه می باشد را از سایت کنسولگری برزیل (http://brasilia.mfa.ir/ ) و یا به صورت حضوری از سفارت این کشور تهیه و تکمیل کنید، توجه داشته باشید که هر فرد به صورت جداگانه فرم تهیه و تکمیل کند. به دلیل تعداد متقاضیان در ماه های تابستان و قبل از ایام عید ممکن از صدور ویزای توریستی برزیل زمانبر باشد پس بعد از قطعی شدن تاریخ سفر سریعا اقدام کنید. برای تقاضای ویزای توریستی برزیل نیازی به حضور و یا مصاحبه با شخص مسافر نیست و میتوان برای تحویل مدارک و اخذ ویزا از نماینده یا وکیل (آژانس های مسافرتی) اقدام کنید. این نکته را به خاطر داشته باشید که تمام مدارک مورد نیاز باید به زبان بین المللی انگلیسی ترجمه شده باشند. بعد از تحویل دادن مدارک به سفارت از یک هفته تا دو هفته زمان میبرد تا مشخص شود واجد شرایط برای سفر به برزیل هستید یا خیر. هزینه صدور ویزای توریستی برزیل 100 دلار است و این هزینه نسبت به تاریخ سفر متغیر است.
مدارک لازم:
1.اصل شناسنامه ایرنی
2.گذرنامه (پاسپورت): کپی از کلیه صفحات یک تا پنج و صفحاتی که درآن مهر روادید زده شده است، گذرنامه باید حداقل شش ماه  پس از صدور اعتبار داشته باشد.
3.سه قطعه عکس 4*6 با زمینه روشن که هماننده چهره فعلی شخص باشد، برای همراهان هرکدام به صورت جداگانه دو قطعه عکس به مشخصات بالا مورد نیاز است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 113 دهنده به امتیاز ویزای توریستی برزیل
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
جهانشاه 22 مهر 1397
3
ویزای توریستی برزیل چند روز زمان میبره ؟ و این که هزینش چقدره ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری