ویزای توریستی استرالیا

استرالیا جزء کشورهایی است که برای ورود به آن نیاز به ویزا دارید که برای هر کاری ویزای مخصوص خود را دارد. ویزای توریستی استرالیا این امکان را به شما می دهد که از 3 روز تا 3 ماه داخل این کشور باشید و از جاذبه ها و اماکن دیدنی آن بازدید کنید و یا این که برای بازدید اقوام یا هر کسی در مدت تعیین شده اقامت داشته باشید.
اول از هر کاری باید ابتدا فرم کشور مورد نظر خود را از سایت کنسولگری استرالیا و یا سفارت آن که در تهران واقع شده را دریافت کنید و در دو نسخه تکمیل کنید. حتی اگر بخواهید به خانواده سفر کنید می بایست برای هر شخصی فرم جداگانه ی ویزای توریستی استرالیا را دریافت و تکمیل کنید. حضور هر شخص برای درخواست ویزا الزامی می باشد و مصاحبه صورت می گیرد.
آدرس سفارت استرالیا در تهران به نشانی : خیابان خالد اسلامبولی، خیابان بیست و سوم، پلاک 13 ، با شماره تماس 02188724456 می باشد.
علاوه بر فرم روادید با 2 نسخه کپی که از سفارت دریافت می کنید می بایست پس از تکمیل ترجمه انگلیسی شده باشد. پس از بررسی و تکمیل پرونده نسخه ی کپی مدارک شما در پرونده شما قرار می گیرد و نسخه اصلی را به شما برمی گردانند.
مدارکی که لازم دارید عبارتند از:
1- اصل شناسنامه ایرانی
2- گذرنامه(پاسپورت) : باید تاریخ گذرنامه شما تا 6 ماه پس از صدور اعتبار داشته باشد و کپی از کلیه صفحات آن الزامی است
3- عکس رنگی 4*6 برای هر متقاضی( با مراجعه به عکاسی حتما قید کنید که عکس را برای گذرنامه می خواهید)
4- برای آقایان کارت پایان خدمت و یا معافیت از نظام
5- مدارک نشان دهنده ی گردش حساب مالی شما در 6 ماه اخیر که نمایانگر توانایی شما برای سفر به استرالیا می باشد
6- در صورت اشتغال مدارک مربوط به آخرین فیش حقوق و به طور کلی رزومه کاریتان در آن شرکت و ارگان همچنین برگه ی تاییدیه ی مرخصی شما با مهر و امضا
7- در صورت محصل یا دانشجو بودن گواهی اشتغال به تحصیل
8- در صورتی که دعوت نامه دارید می بایست نامه ی دعوت و مدارک را ضمیمه پرونده خود کنید.
اگر تمامی مدارک زکر شده را آماده کنید ظرف مدت 1 ماه سفارت استرالیا به شما می گوید که واجد شرایط هستید یا خیر.
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ویزای توریستی استرالیا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
Fsh 4 خرداد 1397
1
برای پدر و مادری که فرزندش در دانشگاه استرالیا درس خوانده و ویزای سومش را هم گرفته.،هم همین شرایط لازم است؟مخصوصا گردش مالی؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهمرکز خرید

کافه ژرنال

پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری