ویزای توریستی مالت

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
کشور مالت واقع در جنوب قاره اروپا، یکی از کشور های مهم در این منطقه محسوب می شود. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. جاذبه های دیدنی و تفریحی از شهر باعث شده سالانه گرشگران بسیاری برای تفریح و بازدید از این شهر، تور مالت را در برنامه سفر خود قرار دهند. گردشگران برای سفر تفریحی به این کشور به ویزای توریستی مالت نیاز دارند. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی ویزای توریستی مالت بپردازیم.
کشور مالت امروزه به یکی از مقاصد گردشگری محبوب تبدیل شده است، برای هرگونه ورود به این کشور نیاز به پاسپورد دارید. همچنین گردشگران تور مالت لازم است بدانند که این کشور عضو پیمان شینگن بوده و به همین علت گردشگران برای ورود به این کشور باید ویزای شینگن داشته باشند. گردشگران با دریافت ویزای شینگن می توانند بجز مالت به کشور های دیگر عضو این پیمان نیز سفر کنند. همانطور که می دانید کشور مالت در ایران سفارت ندارد، به همین دلیل باید برای دریافت ویزای این کشور به سفارت اتریش مراجعه کنید.
به طور کلی 4 نوع ویزای شینگن وجود داشته که عبارت اند از ویزای شینگن A یا همان ویزای ترانزیت، ویزای شینگن B، ویزای شینگن C که در واقع ویزای توریستی بوده و ویزای شینگن D که به ویزای بلند مدت معروف است.
گردشگران تور اروپا برای دریافت ویزای توریستی مالت لازم است ابتدا فرم درخواست ویزا را به صورت اینترنتی یا حضوری تکمیل کنند، سپس برای شما وقت سفارت تایین می شود. گردشگران لازم است حتما در وقت تایین شده به سفارت مراجعه کرده و مدارک خورد را ارائه دهند.
گردشگران تور مالت برای دریافت ویزای توریستی مالت به مدارک زیر نیاز دارند:
- گذرنامه همراه با حداقل سه ما اعتبار
- کارت ملی و شناسنامه
- عکس 6 در 4
- فرم درخواست ویزای مالت
- گواهی تمکن مالی
- گواهی اشتغال یا گواهی بازنشستگی
- پروانه کسب برای صاحبان مشاغل
- گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان
- بلیت هواپیما
- بیمه مسافرتی
آدرس سفارت اتریش در تهران: خیابان نیاوران، خیابان باهنر، خیابان مقدسی، خیابان محمود احمدی زمانی، کوچه میر ولی، پلاک 8-6
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ویزای توریستی مالت