ویزای کاری مالزی

کشور مالزی واقع در قاره اروپا، امروزه به یکی از مقاصد گردشگری مهم در این قاره تبدیل شده است. این کشور بدلیل موقعیت خوبی که دارد، محل مناسبی برای سرمایه گذاری و کار می باشد. افرادی که قصد کار در این کشور را دارند باید ویزای کاری مالزی را داشته باشند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با دریافت ویزای کاری مالزی در اختیار شما قرار دهیم.
یکی از راه های دریافت اقامت مالزی و مهاجرت به این کشور دریافت ویزای کاری مالزی می باشد. افرادی که ویزای کاری این کشور را دارند می توانند برای تابعیت در مالزی اقدام کنند. گردشگران تور مالزی لازم است بدانند که ویزای کاری این کشور 2 ساله بوده و شخص باید قبل از به پایان رسیدن 2 سال در این کشور مشغول به کار شود، پس از آن می توانید مدت ویزا را تمدید کنید. شخص دریافت کننده ی ویزا در 6 ماه اول اقامت خود در این کشور باید 26 درصد مالیات پرداخت کند و پس از آن مالیات شخص به 6 درصد کاهش می یابد.
از دیگر مزایای ویزای کاری مالزی می توان به امکان دریافت ویزای همراه برای همسر و همچنین فرزند زیر 18 سال اشاره کرد.
این کشور دارای 2 نوع ویزای کاری می باشد که عبارت اند از ویزای اشتغال و ویزای اشتغال حرفه ای.
ویزای اشتغال: این ویزا برای افرادی می باشد قصد فعالیت در مشاغل فنی را دارند. 
ویزای اشتغال حرفه ای: این ویزا برای افرادی صادر می شود که قصد انجام فعالیت های خاص در این کشور را دارند و شش ماهه می باشد.
گردشگران تور مالزی برای دریافت ویزای کاری این کشور به مدارک زیر نیاز دارند:
- فرم های درخواست ویزای کار
- نامه تایید وزارت امور خارجه
- کپی پاسپورت
- عکس گذرنامه
- رزومه کاری
- نامه درخواست از کارفرما
- انگیزه نامه
- کپی مدارک تحصیلی
- بیمه
- رسید پرداخت آنلاین

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ویزای کاری مالزی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
سیدی 22 مهر 1397
3
کار های ویزای کاری مالزی چند وقت زمان میبره و حداقل سرمایه ای که می خواد چه میزان هست؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری