صرفه جویی در سفر به برزیل

متوسط هزینه ی روزانه شما در سفر به برزیل بین 50 تا 75 دلار خواهد بود البته در صورتی که شما در هتل اقامت کنید و کمتر در رستوران غذا میل کنید و بیش تر غذاها را خودتان درست کنید و همچنین از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایید. در ادامه با نکاتی در مورد صرفه جویی در سفر به برزیل آشنا خواهید شد.
با یک نفر همسفر بشوید : 
به دلیل اینکه در برزیل اتاق یک تخته هزینه بیش تری نسبت به اتاق دو تخته دارد حتی در مواردی هزینه ی آن دو برابر خواهد بود. پس بهتر است با یک دوست همسفر شوید به خصوص اگر دوست ندارید در هاستل و یا خوابگاه اقامت داشته باشید.

در فصل کم گردشگر به برزیل سفر کنید : 
شلوغ ترین فصل گردشگر در برزیل از ماه دسامبر تا مارس می باشد که ساکنان نیم کره ی شمالی برای فرار از سرمای کشور خود برزیل را برای تعطیلات ایده آل خود انتخاب می کنند بنا براین برای صرفه جویی در سفر به برزیل از سفر کردن در این ماه ها خود داری نمایید.
در وعده غذایی خود کوشینیا بخورید : 
یکی از غذا های مناسب و حاضری برزیل کوشینیا می باشد که برای راه های طولانی در سفر با اتوبوس آن را میل کنید که نوعی کراکت مرغ است که در روغن سرخ می شود و قیمت آن بسیار ارزان می باشد.

سر قیمت تاکسی با راننده به توافق برسید : 
بهتر است قبل از این که سوار تاکسی شوید سر قیمت با راننده به توافق برسید به دلیل اینکه خیلی از راننده تاکسی ها تاکسی متر خود را روشن نمی کنند و سعی می کنند به هر نحوه ای که  شده سرتان را کلاه بگذارند. اما بهتر است با اتوبوس به مکان های مورد نظر خود بروید تا هزینه سفرتان کم شود. هزینه بلیط اتوبوس بین 8 تا 10 رآل به ازای هر ساعت سفر نیز هزینه دارد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره صرفه جویی در سفر به برزیل

مصطفی اکرامی 18 تیر 96
1
این وعده غذایی کوشینا که میگید رو کجاها تو برزیل بیشتر میشه پیداش کرد؟
درج نظر