بهترین زمان سفر به کازابلانکا

کازابلانکا یکی از شهرهای ساحلی مراکش است که به لطف بناهایی با معماری فرانسوی، زندگی با تلفیقی از مدرنیته و فرهنگ گذشته باعث شده یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا باشد. به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی در طول سال، اکثر گردشگران قصد دارند بدانند بهترین زمان سفر به کازابلانکا کی می باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی آب و هوا و بهترین فصل سفر به کازابلانکا بپردازیم.

کازابلانکا در شمال غرب آفریقا واقع شده است که به موجب آن، اکثر روزهای سال این شهر دارای هوایی گرم می باشد. فصل تابستان گرم ترین فصل کازابلانکا است. گرمای شدید در دکنار رطوبت هوا باعث شده شرایط زندگی در این شهر تا حدودی دشوار باشد. گردشگران تور کازابلانکا که قصد دارند زمانی به کازابلانکا سفر کنند که میزان ورود گردشگر به کمترین حد خود رسیده، اقامت و رزرو هتل به راحتی انجام شود و هزینه سفر به کازابلانکا به کمترین میزان خود برسد، این فصل بهترین زمان سفر به کازابلانکا می باشد. همچنین در فصل تابستان فستیوال های مختلفی در این شهر برگزار می شود که می توان به فصتیوال آنفا و فستیوال موسیقی له بلوارد اشاره نمود.

فصل پاییز و زمستان به دلیل وزش بادهای سرد در کنار رطوبت هوا، باعث شده میزان بارش برف و باران در کازابلانکا افزایش یابد بطوریکه طبق اطلاعات موجود، گردشگران تور کازابلانکا شاهد بارش برف و باران در بیش از 25 روز فصل خواهند بود.

فصل تابستان را می توان بهترین فصل سفر به کازابلانکا نامید. در این فصل، کازابلانکا شاهد بارش کمتری نسبت به فصل پاییز و زمستان می باشد و همچنین بطور کلی شهر از آب و هوای متعادلی برخوردار می باشد که به موجب آن، فصل تابستان توریستی ترین فصل کازابلانکا بوده و علاوه بر افزایش هزینه سفر، امکان رزرو کردن هتل هم تا حدی دشوار خواهد بود.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به کازابلانکا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری