امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به کازابلانکا

بهترین زمان سفر به کازابلانکا

کازابلانکا یکی از شهرهای ساحلی مراکش است که به لطف بناهایی با معماری فرانسوی، زندگی با تلفیقی از مدرنیته و فرهنگ گذشته باعث شده یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا باشد. به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی در طول سال، اکثر گردشگران قصد دارند بدانند بهترین زمان سفر به کازابلانکا کی می باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی آب و هوا و بهترین فصل سفر به کازابلانکا بپردازیم.

کازابلانکا در شمال غرب آفریقا واقع شده است که به موجب آن، اکثر روزهای سال این شهر دارای هوایی گرم می باشد. فصل تابستان گرم ترین فصل کازابلانکا است. گرمای شدید در دکنار رطوبت هوا باعث شده شرایط زندگی در این شهر تا حدودی دشوار باشد. گردشگران تور کازابلانکا که قصد دارند زمانی به کازابلانکا سفر کنند که میزان ورود گردشگر به کمترین حد خود رسیده، اقامت و رزرو هتل به راحتی انجام شود و هزینه سفر به کازابلانکا به کمترین میزان خود برسد، این فصل بهترین زمان سفر به کازابلانکا می باشد. همچنین در فصل تابستان فستیوال های مختلفی در این شهر برگزار می شود که می توان به فصتیوال آنفا و فستیوال موسیقی له بلوارد اشاره نمود.

فصل پاییز و زمستان به دلیل وزش بادهای سرد در کنار رطوبت هوا، باعث شده میزان بارش برف و باران در کازابلانکا افزایش یابد بطوریکه طبق اطلاعات موجود، گردشگران تور کازابلانکا شاهد بارش برف و باران در بیش از 25 روز فصل خواهند بود.

فصل تابستان را می توان بهترین فصل سفر به کازابلانکا نامید. در این فصل، کازابلانکا شاهد بارش کمتری نسبت به فصل پاییز و زمستان می باشد و همچنین بطور کلی شهر از آب و هوای متعادلی برخوردار می باشد که به موجب آن، فصل تابستان توریستی ترین فصل کازابلانکا بوده و علاوه بر افزایش هزینه سفر، امکان رزرو کردن هتل هم تا حدی دشوار خواهد بود.

گالری تصاویر
درج نظر