بهترین فصل سفر به ماداگاسکار


ماداگاسکار چهارمین جزیره بزرگ جهان می باشد که زیبایی های منحصر به فردی را در دل خود جای داده است. برای اطلاع از بهترین فصل سفر به ماداگاسکار در ادامه ما را همراهی کنید.
این جزیره زیبا در ماه های دی تا اسفند بارندگی زیادی به خود می بیند، به طوری که می توان گفت میزان بارندگی در این جزیره به 340 میلی متر می رسد. وجود بارش های فراوان سفر لذتبخشی را در این فاصله زمانی برای شما رقم نمی زند.
در ماه های مهر تا آذر دمای هوا مطلوب و دلپذیر می باشد. در این زمان انواع حیوانات و گیاهان را می توانید مشاهده کنید و از تماشای آن ها لذت ببرید. ماه آذر هوا نسبتا گرم تر است و زمان مناسب تری برای سفر می باشد. لازم به ذکر است که بگوییم در این فصل، اندکی بارش هم مشاهده می شود.
فروردین تا خرداد هم دمای هوا مناسب است و توریست ها می توانند سفر خوبی را در جزیره دوست داشتنی ماداگاسکار تجربه کنند. فروردین احتمال بارش باران وجود دارد ولی این احتمال در ماه های اردیبهشت و خرداد کمتر است.

در فاصله زمانی تیر تا شهریور دمای هوا گرم شده و گردشگران تور ماداگاسکار می توانند در هوایی مطلوب به گشت و گذار در مناطق مختلف شهر بپردازند. در این فصل پرنده های بی شماری در آسمان شهر پرواز می کنند که جلوه زیبایی دارد. در این فاصله زمانی سیل عظیمی از گردشگران تور آفریقای جنوبی وارد جزیره می شوند و از شرایط خوب آب و هوایی لذت می برند. با تکیه بر مطالب بیان شده می توان گفت که ماه های تیر تا شهریور، بهترین فصل سفر به ماداگاسکار می باشد.
سفر به این جزیره رویایی و لوکس برای هر گردشگری که می خواهد با تور ماداگاسکار وارد این شهر شود بسیار خوشایند و خاطره انگیز می باشد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین فصل سفر به ماداگاسکار
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری