هزینه سفر به اودسا

اگر می خواهید به اودسا سفر کنید، مقاله هزینه سفر به اودسا را مورد بررسی قرار دهید. گردشگران تور اودسا باید توجه داشته باشند که این شهر یکی از شهر های بندری کشور اوکراین در کرانه دریای سیاه است. واحد پول کشور اوکراین، گریونا (هریونا) است که با نماد UAH نشان داده می شود و در حال حاضر هر 100 دلار چیزی حدود 2700 هریونا می باشد. بسته به آن که گردشگران می خواهند با تور های گردشگری همراه شوند و یا به صورت شخصی سفر کنند، هزینه سفر تفاوت پیدا می کند. گردشگران تور اودسا باید توجه داشته باشند که اکثر تور های اودسا با پرواز های خارجی به انجام می رسد.

سفر به این منطقه از دو طریق امکان پذیر است که یکی با تور و دیگری به صورت شخصی می باشد. در ادامه هزینه سفر به اودسا روش های مختلف را به شما شرح می دهیم که عبارت اند از:
1) تورهای مخصوص اودسا: این تورها اغلب 6 شب و 7 روزه هستند و هزینه آن ها بسته به آژانس هواپیمایی، کلاس هتل، اتاق مورد نظر و البته زمان سفر متفاوت خواهند بود.
حدود هزینه ها برای 6 شب و 7 روز: بین 900 تا 1400 دلار
2) تورهای ترکیبی اوکراین: این تورها نیز اغلب اوقات 6 شب و 7 روز هستند و بسته به آژانس گردشگری برنامه ریزی متفاوتی دارند. 
حدود هزینه ها برای 6 شب و 7 روز شب ترکیبی: بین 1000 تا 1500 دلار

2. شخصی
بلیت هواپیما تهران – اودسا:حدود 1000 تا 1800 دلار
از تهران به اودسا، پرواز مستقیم در دسترس نیست و به همین خاطر پرواز گردشگران تور اودسا دارای مقصد میانی می باشد، برخی از این مقاصد میانی عبارت اند از بلاروس، تهران، خارکوف و روسیه.
قیمت هتل های اودسا :
رنج قیمت هتل های این شهر از حدود 200 دلار شروع می شود.
امیدوارم این مقاله که هزینه سفر به اودسا را برای شما شرح میدهد برایتان مفید واقع شده باشد.
این مقاله در تاریخ 97/7/8 به روز رسانی شده است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به اودسا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
نرگس 1 آبان 1397
2
هزینه سفر به اودسا که گذاشتید خیلی به کارم اومد و عالی بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری